SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polacy z awansami w globalnej strukturze Brown-Forman

Filip Popławski objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora zarządzającego na Polskę, Czechy i Słowację w koncernie alkoholowym Brown-Forman. W nadzorze zespołów w Czechach i na Słowacji wesprą go Beata Mirowska oraz Paweł Miziołowski. 

Zdjęcie: (od lewej): Paweł Miziołowski, Beata Mirowska, Filip Popławski Zdjęcie: (od lewej): Paweł Miziołowski, Beata Mirowska, Filip Popławski

Brown-Forman Corporation wprowadza zmiany w swoich europejskich strukturach i koncentruje się na markach premium.

Na czele europejskich struktur Brown-Forman stanie Yiannis Pafilis, EVP, President of Europe. Będzie on odpowiedzialny za realizację regionalnej strategii długoterminowej oraz za napędzanie wzrostu spółek europejskich. 
 
Od 1 marca br. do grona europejskiego zespołu kierowniczego dołączył Filip Popławski, VP managing director – Polska, Czechy & Słowacja. Awans menadżera wiąże się z ustanowieniem nowej struktury geograficznej, mającej na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy spółkami w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Zmiany w Brown-Forman 
 
- Polska, Czechy i Słowacja to dla nas ważne rynki w Europie, które napędzają rozwój portfolio marek Jack Daniel's i szerszego portfolio marek Super Premium. Jesteśmy głęboko przekonani, że zmiany te umożliwią nam lepsze skupienie się na konsumentach oraz nadanie priorytetu rozwojowi naszych marek. Wierzymy, że dysponując świetnymi, utalentowanymi zespołami na tych rynkach, jesteśmy dobrze przygotowani do bardziej wnikliwej analizy potrzeb konsumentów i partnerów – powiedział Filip Popławski.
 
Filip Popławski będzie odpowiedzialny za komercyjny rozwój i przyszłość firmy na 3 rynkach. Wspierać go będą Beata Mirowska, dyrektor finansowa na Polskę i Paweł Miziołowski, dyrektor marketingu na Polskę, którzy przejmą również dodatkową odpowiedzialność za nadzorowanie pracy zespołów w Czechach i na Słowacji.

Brown-Forman to jedna z największych firm w branży napojów spirytusowych i wina, należy do niej marka Jack Daniel's

Dołącz do dyskusji: Polacy z awansami w globalnej strukturze Brown-Forman

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl