SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polak twarzą globalnej kampanii Allianz „Spark Confidence”

Polski agent wyłączny Allianz Mariusz Adamczyk został twarzą globalnej kampanii tej firmy ubezpieczeniowej pod hasłem „Spark Confidence”.

Article

Od 22 lutego agent wyłączny Allianz Mariusz Adamczyk i jego opowiadana w języku polskim historia są filarami globalnej akcji #SparkConfidence. Jak informuje firma, Mariusz Adamczyk jest jednym z dynamicznie rozwijających się pośredników Allianz, pracuje na południu Polski.

Dzięki kampanii Allianz możemy dowiedzieć się, co motywuje olimpijczyków, paraolimpijczyków, sławy świata biznesu i kultury – ale również zwykłych ludzi, których historia jest wyjątkowa.

- Zawsze chciałem być częścią Allianz. Kiedy zaczynałem karierę w finansach, szukałem solidnej, ale dynamicznej marki. I wiedziałem, że będę kiedyś dla niej pracował – mówi Mariusz Adamczyk.

"Spark Confidence" to seria 60-sekundowych etiud filmowych, w których na zaproszenie Allianz bohaterowie w osobistych wypowiedziach dzielą się tym, co ich napędza, pomaga przezwyciężać przeszkody i osiągać cele. Są emitowane globalnie na stronie allianz.com i w mediach społecznościowych o globalnym zasięgu.

Pracownicy Allianz w kampanii firmy

- Jesteśmy dumni, że historia agenta z Polski okazała się na tyle interesująca, że Allianz zdecydował się posłużyć się nią globalnie, by podkreślić wartości, które są dla firmy kluczowe - dodaje Michał Podogrodzki, dyrektor marketingu, komunikacji i PR Allianz.

Co tydzień jeden bohater filmu dzieli się swoją historią i opowiada, co budzi jego pasję i zapał. Afrodite Zegers jest żeglarką startującą na Olimpiadzie i jednocześnie pianistką. Chiang (Richard) Kai Lun odpowiada w Allianz w Azji za odpowiedzialność społeczną i jego pasją jest edukacja. Clarisse Agbegnenou to Francuzka, judoczka, pięciokrotna mistrzyni świata. A Christos Saketos, maratończyk, w greckim Allianz pełni funkcję chief risk officera.

Dołącz do dyskusji: Polak twarzą globalnej kampanii Allianz „Spark Confidence”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl