SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Polityka' z książką

Przez najbliższe sześć tygodni kupując 'Politykę', dostaniesz w promocji książkę.

„W najbliższym czasie w wybranych salonach prasowych można kupić specjalną edycję książki laureata „Paszportów Polityki” - Marka Krajewskiego „Widma w mieście Breslau”. Cena promocyjna 15 zł. Warunkiem udziału w promocji jest zakupu aktualnego numeru „Polityki”. Do sprzedaży trafiło 30 tyś. egzemplarzy książki” - informuje portal ”Wirtualnemedia.pl” koordynator ds. PR tygodnika, Edyta Gnojewska.
 
Akcja jest promowana w „Gazecie Wyborczej”, w radiu: RMF FM, TOK FM i Radiostacji, a także na łamach „Polityki”, „Forum” i na witrynie www.polityka.pl.
 
Marek Krajewski jest tegorocznym laureatem „Paszportu Polityki” w dziedzinie literatury. Z zawodu jest filologiem klasycznym, wykładowcą Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w językoznawstwem łacińskim. W 1999 roku wydając książkę „Widma w mieście Breslau”, rozpoczął cykl kryminałów, których realia osadzone są w międzywojennym Wrocławiu, a który to cykl przyniósł mu ostatnio wyróżnienie „Polityki”.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Polityka' z książką

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl