SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Press stawia na tematykę wojskową. Ruszył nowy serwis

Polska Press Grupa uruchomiła Strefę Obrony - portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym, poświęcony wojsku i innym służbom mundurowym, polityce obronnej, a także przemysłowi obronnemu. Redaktorem naczelnym serwisu jest Robert Szulc, a product ownerem - Dominik Malczewski.

Siedziba Polska Press, fot. PAP/Marcin Obara Siedziba Polska Press, fot. PAP/Marcin Obara

Treści prezentowane w serwisie strefaobrony.pl skierowane są zarówno do ekspertów, jak i pasjonatów tej tematyki. - Będzie to też ważne miejsce debaty na tematy związane m.in.  z bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym, cyberbezpieczeństwem, konfliktami, geopolityką  i infrastrukturą krytyczną - zapowiada wydawca. 

Serwis będzie oferował czytelnikom informacje, dogłębne analizy oraz wywiady z kluczowymi postaciami branży zbrojeniowej, sił zbrojnych oraz polityki międzynarodowej. Internauci będą mieli również dostęp do raportów i opinii ekspertów, które pomogą im lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniające się środowisko geopolityczne oraz innowacje technologiczne w sektorze obronnym. 

– Jesteśmy przekonani, że nasz nowy portal zaoferuje treści o wyjątkowej wartości merytorycznej dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i obronności. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji, edukowanie oraz wywoływanie merytorycznych dyskusji na temat kluczowych zagadnień wpływających na bezpieczeństwo i stabilność Polski – mówi Zenon Nowak, Prezes Polska Press Grupy.  

Kierujący serwisem Robert Szulc dotąd był wydawca strony głównej portalu i.pl.

Do współpracy z portalem zostali zaproszeni m.in. analityk wojskowości Dawid Kamizela oraz ekspert Łukasz Prus, którzy będą odpowiadać za treści związane z techniką wojskową, przemysłem zbrojeniowym, siłami zbrojnymi  i polityką obronną. Ponadto patronat honorowy nad serwisem sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach z Polska Press zwolniono niemal wszystkich redaktorów naczelnych dzienników regionalnych firmy. Polska Press Grupa w związku z tym rozpoczęła otwarte rekrutacje na stanowiska redaktorów naczelnych portali i gazet i obsadziła już większość wakatów
 

Dołącz do dyskusji: Polska Press stawia na tematykę wojskową. Ruszył nowy serwis

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Koko
Jakim cudem człowiek, który na i.pl sumiennie pilnował linii zgodnej z PiS, został naczelnym tego portalu? Miłe ze strony nowego zarządu, że tak docenił jego wierność poprzedniej władzy
11 0
odpowiedź
User
wolf
Brawo Robcio!
0 6
odpowiedź
User
Oko
Serio? Facet, który w PAP nie ogarniał swojego działu, w Fakcie testował kremy do opalania i parówki, został naczelnym wojskowym? A na i.pl wiernie wykonywał polecenia byłych naczelnych, zawsze zgodnie z linią PiS?
8 0
odpowiedź