SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polski oddział Starcom Mediavest Group z centrum kompetencyjnym sieci SMG w Europie

DNA, dywizja działająca w ramach polskiego oddziału agencji Starcom Mediavest Group, staje się centrum kompetencyjnym w obszarach analityki i technologii dla wszystkich europejskich rynków sieci SMG.

Article

Sieć SMG w Europie będzie korzystać z kompetencji i doświadczenia polskiego oddziału DNA w zakresie modelowania atrybucyjnego oraz technologii służących do gromadzenia danych, zarządzania nimi i wykorzystywania danych w działaniach marketingowych klientów. Polskie DNA będzie również wspierać pozostałe rynki w realizacji projektów analitycznych i technologicznych dla międzynarodowych reklamodawców.

- Kierunek jaki obraliśmy, tworząc jesienią ubiegłego roku DNA w Polsce, był bardzo jasny. Chcieliśmy, by nasza zaawansowana analityka i technologie wspierały na co dzień biznes klientów, by nie były traktowane jako dodatek, ale jako integralna część wszystkich strategii, rekomendacji i projektów komunikacyjnych, które realizujemy dla naszych klientów. Dzisiaj możemy powiedzieć, że jesteśmy w dążeniu do tego celu najbardziej zaawansowanym rynkiem w całej Europie. To ogromny sukces. Nasza sieć doceniła nie tylko to, w jaki sposób analitykę wpisaliśmy w biznes klientów, ale również to, w jaki sposób zintegrowaliśmy ją z digitalem - mówi Rafał Wyszyński data & analytics director w Starcom Mediavest Group zarządzający DNA.

Decyzja o ustanowieniu w Polsce centrum kompetencji analitycznych i technologicznych dla całej sieci SMG w Europie została ogłoszona podczas dorocznego spotkania szefów DNA z kilkunastu rynków regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, które w ubiegłym tygodniu odbyło się w Paryżu.

DNA powstało w polskim oddziale SMG w listopadzie 2014 r. Obecnie zatrudnia kilkadziesiąt osób i pracuje dla niemal wszystkich spośród ponad 150 klientów. Odpowiada za gromadzenie danych i zarządzania nimi oraz analitykę i doradztwo w obszarach efektywnej dystrybucji treści marketingowych w kanałach paid, owned i earned oraz precyzyjnego docierania z komunikatem do pojedynczego użytkownika.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polski oddział Starcom Mediavest Group z centrum kompetencyjnym sieci SMG w Europie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl