SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Popek, Gawryluk, Młynarska i Rogalska w kampanii „Sekrety Życia”

Rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii „Sekrety Życia” na rzecz Stowarzyszenia Amazonki. Twarzami akcji są m.in. Anna Popek, Dorota Gawryluk, Agata Młynarska, Marzena Rogalska i Maria Szabłowska.

Kampania „Sekrety Życia” opiera się na przekazie „Jeśli nie zadbasz o siebie, nie pomożesz innym” i tłumaczy, że zdrowie jest aspektem, do którego powinno się podejść nie tylko w wymiarze osobistym, ale także rodzinnym, społecznym. Akcja zachęca kobiety do większego zainteresowania własnym zdrowiem, ale też zwrócenia uwagi na własne marzenia, namawia do pozytywnego myślenia i przejęcia kontroli nad swoim życiem. Propaguje wizerunek kobiety nowoczesnej, mądrej i świadomej własnych możliwości, która w równym stopniu dba o siebie, co o całą rodzinę. Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet z całej Polski, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Ambasadorkami kampanii jest dwanaście znanych kobiet - dziennikarek, aktorek i piosenkarek. Są to Krystyna Wechmann, Dorota Gawryluk, Monika Kuszyńska, Marzena Rogalska, Alicja Majewska, Anna Wyszkoni, Anna Popek, Maria Szabłowska, Agata Młynarska, Katarzyna Cerekwicka, Olga Borys i Olga Bończyk. Layouty z każdą z nich prezentują osobne hasło afirmujące kobiecość.

Akcja jest prowadzona w radiu (Jedynka), prasie („Super Express”, „Przyjaciółka”, „Pani Domu”, „Party”, „Flesz”), internecie (WP.pl, kobieta.wp.pl, Polki.pl, NK.pl) oraz na outdoorze (300 bilboardów AMS w największych miastach). Ponadto obejmuje też gadżety (stickery, breloki, lusterka) oraz naklejki w opakowaniach Mokate Cappuccino, z których sprzedaży część środków zostanie przekazana na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonek.

Dołącz do dyskusji: Popek, Gawryluk, Młynarska i Rogalska w kampanii „Sekrety Życia”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Róża Czerska
Mój sekret: fotosklep i chirurgia estetyczna.
odpowiedź