SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Popularne szkolenie "Jak skorzystać z dotacji Phare"

Już prawie 1800 osób skorzystało z opublikowanego ...

Już prawie 1800 osób skorzystało z opublikowanego przez portal www.biznespartner.pl bezpłatnego szkolenia na temat zasad pozyskiwania dotacji dla przedsiębiorców. Informacje i instruktaż opisujące żmudny proces bezbłędnego wypełniania różnorakich formularzy można przedstawić tak, aby wzbudzić zainteresowanie unijnymi funduszami wśród przedsiębiorców.

- Jest to bezpłatne szkolenie przez internet dostępne na stronach portalu wskazujące jak , krok po kroku, dojść do uzyskania unijnej dotacji. - mówi Agnieszka Gajewska, prokurent w BiznesPartner.pl - Zrealizowaliśmy je przy współpracy z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej w ramach Konkursu otwartego dla mediów - 2003. Merytorycznego wsparcia przy realizacji kursu udzielili nam doradcy z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

- Szkolenie kierujemy głównie do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw - mówi Anna Wiencis, kierownik projektu i autorka szkolenia. - Tak więc również do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą.

Szkolenie będzie dostępne do 20 lipca 2003 roku na stronach www.biznespartner.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Popularne szkolenie "Jak skorzystać z dotacji Phare"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl