SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poszukiwani stewardesy i stewardzi!

Centralwings rozpoczyna wyjątkowy na polskim rynku nabór do pracy. Przez cztery miesiące przewoźnik zatrudni 100 stewardes i stewardów z całej Polski.

Tak duży nabór związany jest z dynamicznym rozwojem firmy. W 2006 roku Centralwings rozpoczyna rejsy z kolejnych portów polskich i zagranicznych, dwukrotnie zwiększa też flotę.

„Zazwyczaj informacje o naborze zamieszczamy tylko w Internecie, na portalach związanych z poszukiwaniem pracy oraz na naszej stronie. Teraz postanowiliśmy odejść od tej zasady” – mówi Agnieszka Stegenka, manager działu HR Centralwings – „Ogłoszenia o prowadzonej rekrutacji znajdą się po raz pierwszy w lokalnych gazetach, bo szukamy mobilnych osób mieszkających w bliskim sąsiedztwie portów regionalnych, do których latamy bądź będziemy latać. Miejscem pracy pozostaje niezmiennie Warszawa.”

W 2006 roku Centralwings będzie latał z 7 portów regionalny: Gdańska, Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Do tej pory rekrutowany personel pokładowy pochodził głównie z Warszawy i okolic, bo to właśnie ze stolicy wylatywało najwięcej samolotów linii. Teraz, gdy baza portów wylotowych powiększa się, Centralwings zaprasza do współpracy także osoby pochodzące z poszczególnych regionów.

Właśnie dzisiaj (poniedziałek, 9 stycznia 2006) informacje o ofercie pracy w Centralwings zostaną opublikowane w warszawskiej prasie.
Przyszłe stewardesy i stewardzi muszą mieć ukończone studia wyższe (w wyjątkowych przypadkach pracę znajdą też studenci ostatnich lat studiów) i płynnie mówić w języku angielskim.

„Szukamy osób, które są życzliwie nastawione do świata i innych ludzi. W takiej pracy bardzo liczy się otwartość i komunikatywność. Stewardesa to wizytówka firmy –  osoba, z którą pasażerowie mają bezpośredni kontakt i liczą, że zapewni im komfort w trakcie podróży” – mówi Agnieszka Stegenka.

Aby wybrać najlepsze osoby Centralwings przeprowadzi kilkuetapowy proces rekrutacji. Przyszłe stewardesy sprawdzą swoje umiejętności interpersonalne, native speakers poprowadzą z nimi symulacje rozmów z pasażerami, a w Pradze na symulatorze lotów będą uczyć się, jak reagować w różnych sytuacjach mogących wystąpić w trakcie rejsu. Po zakończeniu szkolenia i zdaniu egzaminów stewardesy rozpoczną pracę – pierwsze z nowego naboru już w lutym.

„Spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania – mówi Iza Bogus rzecznik prasowy Centralwings – nasza firma umocniła swoją pozycję dobrego i rzetelnego pracodawcy, kandydaci widzą też, jak dynamicznie się rozwijamy. A poza tym praca stewardesy choć ciężka i związana z ciągłymi wyjazdami jest bardzo ciekawa i przynosi wiele satysfakcji”.  

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poszukiwani stewardesy i stewardzi!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl