SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Powstaje miesięcznik dla seniorów

W drugiej połowie lutego na rynku ukaże się zerowy numer nowego miesięcznika "Polski Senior", który skierowany będzie do osób starszych, emerytów i rencistów. Pismo wydawane będzie przez wydawnictwo Sewerexpo.

Powstaje miesięcznik dla seniorów

"Polski Senior" będzie pierwszym w naszym kraju magazynem poświęconym wyłącznie sprawom ludzi starszych. - Chcemy pomóc seniorom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, oswoić z pędzącym światem, przekonać, że nowoczesna technologia może być przyjazna. Będziemy publikować porady i informacje dotyczące zdrowia i prawidłowego żywienia. Pomożemy zachować sprawność intelektualną i fizyczną do późnej starości - informuje w komunikacie wydawca.

Zerowy numer "Polskiego Seniora" będzie bezpłatny, ukaże się w nakładzie 20 tys. i liczyć ma 40 stron. Kolejne wydania mają kosztować 5 zł (zarówno w kiosku jak i w prenumeracie), ich nakład wahać się będzie od 30 tys. do 50 tys. egz., a liczba stron ma wynieść pomiędzy 40 a 60. Wydawca liczy, że będzie sprzedawać minimum 80 proc. nakładu.

Reaktorem "Polskiego seniora" została Małgorzata Dul-Tuszyńska, która wcześniej kierowała "Magazynem Diabetyka".

Wprowadzeniu na rynek pisma towarzyszyć będzie kampania reklamowa, która obejmie Internet i radio, ale na razie nieznane są jej szczegóły.

Sewerexpo wydaje w tej chwili miesięcznik "Forum Farmaceutyczne". Poza tym firma zajmuje się działalnością wystawienniczo-dekoracyjną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Powstaje miesięcznik dla seniorów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl