SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Powstał DreamLab Onet.pl

Przedmiotem działalności nowej spółki będą prace badawczo-rozwojowe, projektowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii internetowych i mobilnych oraz wytwarzanie oprogramowania, głównie na potrzeby Onet.pl.

Siedzibą DreamLab Onet.pl będzie Kraków - podano w komunikacie.

Jan Łukasz Wejchert, prezes Zarządu Spółki Grupa Onet.pl SA: jako największy podmiot internetowy w Polsce, tworząc DreamLab Onet.pl zdecydowaliśmy się wyodrębnić ten obszar działalności w celu zdynamizowania rozwoju technologii skoncentrowanych na internecie i pozostałych kanałach cyfrowej dystrybucji multimediów. Jestem przekonany, że wykorzystując własne zasoby, oraz rozwijając je dla wzmocnienia naszej przewagi technologicznej w ramach DreamLab Onet.pl, będziemy w stanie z powodzeniem realizować naszą misję i cel - być najlepszym multimedium.

Paweł Leżański, członek Zarządu Spółki Grupa Onet.pl SA odpowiedzialny za technologię: skupienie w DreamLab Onet.pl naszego ogromnego potencjału know-how pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów wiedzy i doświadczeń, którymi dysponujemy. Dzięki operacyjnemu wyodrębnieniu centrum badań i rozwoju, jak też przeznaczeniu na ten cel dodatkowych zasobów, będziemy coraz dynamiczniej rozwijać nasze technologiczne kompetencje, które w dobie upowszechniania się multimediów i technologii mobilnych, stają się jednym z kluczowym obszarów rywalizacji w naszej branży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Powstał DreamLab Onet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl