SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PR Forum po raz trzeci

24 listopada 2005 w Hotelu Radisson SAS w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Ekspertów i Specjalistów Public Relations - PR Forum .

Organizatorami kongresu są Związek Firm Public Relations i Institute for International Research sp. z o.o. Swój udział w kongresie potwierdził Paul Holmes, prezes The Holmes Group - wydawcy jednego z najbardziej szanowanych raportów branży PR w Stanach Zjednoczonych.

Związek Firm Public Relations (ZFPR) podpisał umowę o współpracy przy organizacji PR FORUM z Institute for International Research Sp. z o.o. (IIR) - polskim przedstawicielstwem największej międzynarodowej firmy specjalizującej się w organizowaniu prestiżowych konferencji i seminariów. Formuła kongresu będzie podobna do zeszłorocznej - całodniowe spotkanie osób specjalizujących się w dziedzinie PR, zajmujących się zawodowo tą branżą. W związku z wydarzeniem zaprojektowano nowe logo PR FORUM opracowane przez grafików współpracujących z IIR.
 
Kongres będzie składał się z sesji plenarnej i warsztatowej. Paul Holmes wygłosi prelekcję na temat kondycji branży PR w Europie i na świecie. Ten światowej sławy specjalista komentował będzie także dyskusję między przedstawicielami agencji PR i departamentów PR z firm i instytucji na temat wzajemnej współpracy. Puls Biznesu - patron medialny PR FORUM oraz konkursu Złote Spinacze w autorskim panelu zaprezentuje najlepsze praktyki wykorzystania PR w zarządzaniu firmą.

Popołudniowe warsztaty zostaną podzielone na 3 bloki tematyczne. Planowane tematy to m.in.
" "Czarny PR" - granice przekazywania negatywnych informacji
" Znaczenie PR w kampanii politycznej
" Podnoszenie wartości firmy poprzez działania PR
" Przegląd najlepszych praktyk PR i ocena ich wpływu na postrzeganie branży

Kongres zakończy gala, podczas której rozstrzygnięta zostanie trzecia edycja "Złotych Spinaczy". Konkurs, nad którym patronat objął Puls Biznesu, ma na celu nagrodzenie najlepszych projektów PR oraz promowanie jakości i kreatywności w branży. Jak przed rokiem, profesjonalny audyt konkursu zagwarantowany zostanie przez firmę KPMG.

Patronat medialny nad PR FORUM został objęty m.in. przez WirtualneMedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PR Forum po raz trzeci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl