SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Presspublica zmienia nazwę na Gremi Media. Nowy zarząd

Presspublica, wydawca m.in. „Rzeczpospolitej”, „Parkietu” i „Uważam Rze”, zmieniła nazwę na Gremi Media. Do zarządu spółki dołączają Mariola Wysocka i Artur Łopuszko, a do jej rady nadzorczej wejdą Jan Godłowski i Artur Rawski.

Presspublica zmienia nazwę na Gremi Media. Nowy zarząd

Strategia rozwoju wydawnictwa na lata 2013 - 2015 zakłada rozwój w obszarze nowych mediów. - W ciągu najbliższych lat bazując na znanych Polakom i cenionych brandach takich jak „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, „Przekrój”, „Sukces”, „Uważam Rze” czy nowo zakupionym „Bloomberg Businessweek Polska” oraz kilkunastu portalach internetowych zamierzamy stworzyć jeden z najnowocześniejszych w Europie koncernów multimedialnych - mówi prezes i właściciel Gremi Media Grzegorz Hajdarowicz.

W związku z zakończeniem kolejnego etapu restrukturyzacji nastąpiły zmiany w zarządzie firmy. Prezesem pozostaje Grzegorz Hajdarowicz, odpowiadający za departament prawny i departament PR. Nowym wiceprezesem została Mariola Wysocka, odpowiedzialna za kontent, obszar nowych mediów, dział wydawniczy oraz dystrybucję a od 1 kwietnia br. do zarządu wejdzie też Artur Łopuszko, który będzie odpowiadał za IT, administrację, finanse i księgowość.

Menadżerowie związani od lat z Grupą Gremi, dotychczasowi wiceprezesi spółki Jan Godłowski oraz Artur Rawski przejdą z dniem 31 marca br. do rady nadzorczej.

Mariola Wysocka ma 20 letnie doświadczenie pracy w grupach mediowych. Ostatnio związana była z GG Network, gdzie była chief content officerem, odpowiedzialnym za negocjacje z wydawcami mediowymi i producentami kontentu oraz za aplikacje wykorzystujące pozyskiwany kontent. W przeszłości pracowała też jako wiceprezes IDM net oraz dyrektor zarządzający Broker FM.

Artur Łopuszko jest od 2012 roku dyrektorem ds. organizacyjno-finansowych w Presspublice, był także prezesem należącego do niej e-Kiosku. Wcześniej pracował jako dyrektor finansowy w Art.B. Logistics i członek zarządu Ragn-Sells Polska. W przeszłości związany był z grupą KCI jako dyrektor finansowy i członek zarządu między innymi w Dragmor.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Presspublica zmienia nazwę na Gremi Media. Nowy zarząd

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Selbio
I słusznie, jaka to press publica była? Tytuł Rzeczpospolita też niech zmienią na Co jest grane? W co dziś gramy? Albo Nasz biznesik.
odpowiedź
User
yogidługonogi
Proponuję za jednym zamachem zmianę nazwy flagowego niegdyś tygodnika z "Uważam Rze" na "Upadam w Gie".
odpowiedź
User
:P
@yogidlugonogi - a nazwisko jednego ze wspolpracownikow z Ziemkwiecz na Zadnychaliansowicz?
odpowiedź