SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

76 tys. widzów nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Nowy program Kamila Durczoka „Durczokracja” po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio 76 tys. widzów. Oglądalność programu spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, a trzeci - już tylko 46 tys.

Kamil Durczok Article

Program „Durczokracja” na antenie Polsatu News oglądać można w czwartki o godz. 21.00, w okresie od 21 września 2017 roku. Średnia oglądalność audycji do 5 października br. wyniosła 76 tys. widzów, co przełożyło się na 0,55 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,32 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,41 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Oglądalność audycji Kamila Durczoka spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, drugi - 62 tys., a trzeci - już tylko 46 tys.

„Durczokracja” to jeden z nowych programów Polsatu News w jesiennej ramówce 2017 roku. Gośćmi Kamila Durczoka są politycy i eksperci. Ich rozmowy dotyczą bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych.

Przypomnijmy, że w sezonie telewizyjnym 2016/2017 Kamil Durczok na antenie Polsatu News prowadził program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”, który oglądało 141 tys. widzów. Był on pokazywany również w czwartki o 21.00.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 1,14 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 76 tys. widzów nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nicko
Ale wydawca (znów zawieszony) twierdzi, że stacja z Durczoka zadowolona.
34 0
odpowiedź
User
LEWAK
Ciekawe co na to powiedziałby znany hurtownik z Radomia? Przecież program z tak niską oglądalnością - w jego mniemaniu - musi mocno propagować konserwatywne wartości. Wszystkie cztery!
12 6
odpowiedź
User
Neo
A jego portal Śląski ma jeszcze mniej
😀
32 1
odpowiedź
User
luz
Ta stacja jest zawsze zadowolona z dziwnych rzeczy
25 1
odpowiedź
User
prawnik
Durczok za bardzo narzuca swe poglądy rozmówcom. Jest delikatna granica między ostrym przepytywaniem a wypełnianiem sobą całej treści. I uważam, że bywa zbyt często przekroczona.
Brak w tym, jak dla mnie, rozmowy. Wymiany wiedzy.
24 2
odpowiedź
User
Maciej
Może znowu szykują się do zaorania PN więc każdy chce się nachapać aż do zamknięcia. Stacja bez realnych managerów i fachowców nigdy nie osiągnie sukcesu i zawsze będzie przynosiła straty.
14 1
odpowiedź
User
norma
czy tylko ja mam wrażenie, że za jego decyzjami prywatnymi idzie spadek jego wiarygodności?
18 3
odpowiedź
User
MiMa
Może stół był uje*any?
19 1
odpowiedź
User
Max
Durczok? Durczok?.... Hmmmm.... Ktoś coś?... :)
14 1
odpowiedź
User
eroll
Słabych gości zaprasza, można odnieść wrażenie, że w kółko tych samych. Z pewnością lepiej dla programu byłoby, gdyby przychodzili politycy PiS-u.
14 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing