SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przedstawicielstwo Toshiby w Polsce

Toshiba otwiera pierwsze w Europie Środkowej przedstawicielstwo mające siedzibę w Warszawie.

Dział Systemów Komputerowych firmy Toshiba poinformował o otwarciu przedstawicielstwa w Warszawie. Celem otwarcia biura jest zaspokojenie rosnącego popytu na komputery przenośne. Toshiba sprzedaje swoje notebooki i inne rozwiązania komputerowe w Polsce od ponad 15 lat i będzie kontynuować współpracę z istniejącymi partnerami oraz dystrybutorami. Decyzję tę podjęto w ramach realizacji strategii marketingu                i sprzedaży Toshiba, a jej celem jest lepsza współpraca z kanałem sprzedaży, lepsza  wiedza o lokalnych rynkach, poprawa jakości obsługi klienta                          i zwiększenie wiedzy o produktach Toshiba.  

"Decyzja Toshiby to osiągnięcie nowego  kamienia milowego przez tego  producenta w Polsce. Nie ukrywam, że jestem z niej bardzo zadowolony. Otwarcie nowego biura, wspierającego naszych partnerów biznesowych na poziomie lokalnym, jest bardzo korzystne dla naszych  klientów" - powiedział Andrzej Kuźniak, dyrektor generalny ds. sprzedaży w regionie Europy Środkowej w Dziale Systemów Komputerowych Toshiba Europe GmbH. "Współpracujemy ze sprawdzonymi, oddanymi partnerami, którzy dokonali znacznych inwestycji wspierając rozwój Toshiby i zamierzamy nieustannie zwiększać naszą lokalną obecność, aby w roku 2006 stać się liderem rynku przenośnych rozwiązań komputerowych w Polsce."

Otwarcie przedstawicielstwa wzmacnia zaangażowanie firmy w rozwijanie rynku komputerów przenośnych w Polsce. W trzecim kwartale 2005 r. całkowita wartość rynku PC w Polsce wzrosła w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku o 33%,  zaś rynek notebooków rozwinął się w tym samym czasie o 176%. Spółka Toshiba jest przygotowana na wykorzystanie tego rozwoju w ramach strategii lokalizacji i dystrybucji angażując wszelkie zasoby, ludzi i produkty niezbędne dla jak najlepszej obsługi klientów. 

"Przenośne rozwiązania komputerowe i inwestycje w nowe technologie na szybko rozwijających się rynkach, takich jak Polska, są dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że doświadczenie firmy Toshiba w globalnej branży komputerowej oraz znajomość lokalnego rynku przez naszych partnerów staną się czynnikami naszego sukcesu. Znajduje to odzwierciedlenie we wszechstronnym i stale rozwijającym się asortymencie produktów, szeroko zakrojonych programach badawczo-rozwojowych oraz zdolności do szybkiego dostosowywania się do zmieniających wymagań klientów - szczególnie w zakresie konstrukcji, technologii i łatwości użytkowania. Do końca bieżącego roku zamierzamy znaleźć się w pierwszej trójce największych sprzedawców notebooków PC,          a naszą wizją jest osiągnięcie pozycji lidera w tej dziedzinie w roku 2006"                 - powiedział Kuźniak. 

Polska jest kluczowym rynkiem dla spółki Toshiba i ważnym obszarem realizacji planu osiągnięcia pozycji lidera na rynku przenośnych rozwiązań komputerowych. W ciągu nadchodzących miesięcy spółka Toshiba sfinalizuje plany dalszego  rozwoju  w innych krajach Europy Środkowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przedstawicielstwo Toshiby w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl