SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przedwyborcze „Debaty Jedynek” na żywo dla czytelników Fakt24.pl i Onet.pl

Portale Fakt24.pl i Onet.pl (Grupa Onet-RASP) rozpoczęły transmisję cotygodniowych „Debat Jedynek” z udziałem przedstawicieli komitetów, które zarejestrowały listy wyborcze. Politycy rozmawiać będą na tematy poświęcone emeryturom, ochronie zdrowia oraz pracy i płacy, a zapis ich dyskusji wydrukuje „Fakt”.

Article

Audycja „Debaty Jedynek” jest nadawana na żywo na stronie internetowej Fakt24.pl we wtorki o godz. 20.00. Debata trwa około godziny, a prowadzi ją Anna Ulman. W środę rano nagranie z rozmowy polityków będzie udostępniane użytkownikom serwisów Fakt24.pl i Onet.pl, a dzień później zapis dyskusji wydrukuje dziennik „Fakt”.

- „Fakt” jest zawsze blisko ludzi, więc tematyka tych debat odzwierciedla sprawy, które ludzi interesują najbardziej. Stąd też jedno z pytań w każdej debacie pochodzi wprost od naszych czytelników. Ale kolejne też zadajemy w ich imieniu - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Mikołaj Wójcik, szef działu Polityka w „Fakcie”.

Debata podzielona została na trzy bloki. W pierwszej części politykom zadawane jest pytanie od czytelnika, które reporter Fakt24.pl nagrał podczas ulicznej sondy. Dwa kolejne pytania przedstawia redakcja „Faktu”, a w ostatniej części przedstawiciele komitetów wyborczych sami sobie zadają własne pytania. Na koniec każdy gość otrzymuje czas na podsumowanie.

Wczoraj transmitowano pierwszą z trzech zaplanowanych debat. Zaproszeni do studia politycy dyskutowali na temat emerytur. W kolejnych tygodniach przedstawicieli komitetów wyborczych będą odpowiadać na pytania z ochrony zdrowia oraz pracy i płac.

Za merytoryczne przygotowanie wydarzenia odpowiada redakcja „Faktu”, natomiast oprawą techniczną zajął się zespół Onet.pl. - Jesteśmy częścią jednego wydawnictwa i stąd pomysł, by połączyć siły z doświadczonym już w robieniu własnej telewizji internetowej Onet.pl i świeżo powstałym, ale pełnym pomysłów i świeżości Fakt24.pl, a w efekcie zrobić coś, co dotąd było zarezerwowane praktycznie tylko dla stacji telewizyjnych - dodaje Mikołaj Wójcik.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu wystartował nowy portal Fakt24.pl, który zastąpił dotychczasowy Fakt.pl. W lipcu br. Onet.pl zanotował 15,64 mln użytkowników i 2,82 mld odsłon, a wszystkie strony Grupy Onet-RASP - 18,19 mln użytkowników i 3,72 mld odsłon (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przedwyborcze „Debaty Jedynek” na żywo dla czytelników Fakt24.pl i Onet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl