SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PZU promuje ubezpieczenia upraw. Rusza konkurs dla rolników

Firma ubezpieczeniowa PZU rozpoczyna sprzedaż ubezpieczeń upraw przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi, występującymi w okresie wiosenno-letnim. Równocześnie rusza z kampanią je promującą i konkursem dla rolników. 

W marcu rolnicy będą mogli ubezpieczyć zboża, rzepak oraz inne rośliny jare. Producenci rolni mogą liczyć na dofinansowanie do 65 proc. wysokości składki ubezpieczeniowej. Limit na dopłaty do składek przyznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na ten rok jest wystarczający dla upraw polowych – wszyscy zainteresowani ofertą w PZU będą mogli z niej skorzystać.  

W ramach kampanii ubezpieczenia PZU Uprawy wystartował również konkurs dla rolników z nagrodami, wśród których są: quad 4x4, stacja pogodowa, dron i smartwatch. Aby wziąć udział w rywalizacji, trzeba kupić ubezpieczenie PZU Uprawy między 11 marca a 28 kwietnia 2024 roku, opłacić składkę lub pierwszą ratę składki z tytułu umowy ubezpieczenia, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie kampanii i załączyć do niego 3 zdjęcia przedstawiające przygotowania do nowego sezonu rolniczego w gospodarstwie. Konkurs potrwa 7 tygodni. 

- Bezpieczeństwo upraw to kluczowa sprawa z punktu widzenia produktywności w gospodarstwie rolnym. Dlatego w dobie coraz częstszych gwałtownych, niekorzystnych zjawisk pogodowych dobre ubezpieczenie zyskuje na znaczeniu. Dzięki PZU Uprawy gospodarze mogą ubezpieczyć swój inwentarz na korzystnych warunkach i dzięki temu spać spokojniej – komentuje Łukasz Turkowski, dyrektor zarządzający ds. marketingu, sponsoringu i prewencji w PZU. I dodaje: - W tym roku rolnicy, decydując się na ubezpieczenie PZU Uprawy, oprócz zabezpieczenia na wypadek skutków niekorzystnej aury, mają szansę wygrać nagrody, które przydadzą się każdemu gospodarzowi i ułatwią codzienną pracę.    

 

Dołącz do dyskusji: PZU promuje ubezpieczenia upraw. Rusza konkurs dla rolników

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl