SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Maryja i Wawa z największym wzrostem słuchalności o poranku w dni powszednie, liderem RMF FM

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od lipca do września br. w dni powszednie w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu ex aequo pochwalić się mogły Radio Maryja i Radio Wawa, z kolei najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w dni powszednie w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) w okresie od lipca do września 2017 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego udział względem analogicznego okresu rok wcześniej spadł o 0,7 pkt. proc. do 24,2 proc. - wynika z raportu Radio Track Millward Brown, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (13,1 proc. udziału; w dół o 0,7 pkt. proc.).

Podium uzupełnia Jedynka, która zanotowała największy spadek w zestawieniu (w dół o 1,2 pkt. proc. do 10,6 proc. udziału).

Z kolei największym wzrostem w zestawieniu, wynoszącym 0,7 proc. proc., ex aequo pochwalić się mogły dwie stacje: Radio Maryja (2,6 proc. udziału) i Radio Wawa (1,5 proc. udziału).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od czerwca do sierpnia 2017 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Maryja i Wawa z największym wzrostem słuchalności o poranku w dni powszednie, liderem RMF FM

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dmuchawą goń lewaka
Wreszcie. Cieszę się bardzo, że Polskiemu Radiu spada słuchalność. Ono jest nastawione na konserwatywnego słuchacza, elitatnego - takiego jak ja i moi koledzy partyjni. Nie to co radio za czasów PO, które się tylko ścigało na słupki i nie propagowało wartości konserwatywnych.
Kto pierwszy je wymieni ( ale wszystkie cztery) otrzyma ode mnie nowy model wentylatora.
A ty obleśny lewaku możesz tylko podrygiwać.
Hahahahaha.
12 21
odpowiedź