SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wieczory wyborcze w stacjach radiowych

W niedzielny wieczór specjalne audycje związane z ogłoszeniem wyników wyborów parlamentarnych pojawią się m.in. w RMF FM, RMF24, Radiu ZET, Jedynce, Polskim Radiu 24, TOK FM, Radiu 357 i Radiu Nowy Świat.

Grupa RMF z „Rzeczpospolitą”

Grupa RMF FM na niedzielny wieczór ogłosi wyniki wyborów (tzw. badanie exit poll) we współpracy z dziennikiem „Rzeczpospolita”. Specjalny program poprowadzą Tomasz Terlikowski i Jacek Nizinkiewicz. Będzie dostępny w Radiu RMF24 i na stronie RMF24.pl od 21.00 do 22.30. Z kolei RMF FM relacjonować będzie wyniki wyborów w specjalnych wydaniach „Faktów”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wśród gości specjalnych będą m.in. były premier Kazimierz Marcinkiewicz i były marszałek Sejmu Marek Jurek.

Wyniki sondaży exit poll skomentują publicystki: Aleksandra Pawlicka z „Newsweeka" i blogerka Kataryna oraz politolożka z Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacji im. Stefana Batorego dr Anna Materska-Sosnowska i Marcin Duma, prezes Instytutu Badań Społecznych i Rynkowych IBRIS. Zaplanowano też łączenia na żywo z reporterami, którzy będą we wszystkich najważniejszych sztabach wyborczych.

Beata Lubecka poprowadzi „Wieczór wyborczy w Radiu ZET”

Niedzielny „Wieczór wyborczy w Radiu ZET” poprowadzi Beata Lubecka. Audycja rozpocznie się o godz. 20.50. W programie co 15 minut nadawane będą „Wiadomości”, dostępne będą także relacje ze sztabów wyborczych, konferencji PKW oraz komentarze ekspertów zaproszonych do studia.

Od 22.30 na Radiozet.pl będzie można obejrzeć specjalne wydanie „Machiny władzy” na żywo, które poprowadzą Mikołaj Pietraszewski i Błażej Makarewicz, a od północy do 2.00 Radosław Gruca zaprosi na „Podejrzanych polityków nocą”.

Gruca w piątek, 13 października na Radiozet.pl poprowadzi także specjalne czterogodzinne wydanie programu „Podejrzani Politycy”, w którym wraz z gośćmi podsumuje tegoroczną kampanię wyborczą.

Polskie Radio zaprezentuje wyniki w PR1 i PR24

Organizatorem wieczoru wyborczego w Polskim Radiu będzie Polskie Radio 24. Gospodarzami audycji będą Magdalena Złotnicka, Krzysztof Świątek i Paweł Zieliński. „Wieczór wyborczy” w PR24 będzie nadawany od 20.30 do 1.00 w nocy.

Audycja będzie także dostępna w Jedynce. Z kolei w ofercie PR3 pojawi się specjalny program Karola Gnata.

Specjalny program dotyczący wyników wyborów od 21.00 do 24.00 będzie dostępny w TOK FM. Audycję poprowadzi Adam Ozga.

Oferta radia internetowego

Wieczory wyborcze nadane zostaną także w stacjach radiowych, które nadają w internecie. W Radiu 357 od 20.50 do 23.00 dostępna będzie audycja „Gra o Polskę”, którą poprowadzi Jakub Strzyczkowski.

Z kolei w Radiu Nowy Świat gospodynią „Wieczoru wyborczego” będzie Ksenia Maćczak. Program będzie nadawany od 21.00 do 23.00.

Dołącz do dyskusji: Wieczory wyborcze w stacjach radiowych

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słucham tylko mamy i Radia ZET
Nie poinformowaliście o specjalnym wydaniu programu Dzień dobry bardzo Polsko w poniedziałek od 5:30 tylko w Radiu Zet. Wiadomości co 15 minut, komentarze oraz głos który będzie mógł zabrać każdy
odpowiedź
User
Ja
Keszitsen kepet onmagarol
odpowiedź
User
Ala ma Kotkę
Nie poinformowaliście o specjalnym wydaniu programu Dzień dobry bardzo Polsko w poniedziałek od 5:30 tylko w Radiu Zet. Wiadomości co 15 minut, komentarze oraz głos który będzie mógł zabrać każdy


Nie zesraj się.
odpowiedź