„Środek od środka” Rafała Tomańskiego w soboty w Trójce

W Trójce zadebiutował nowy cykl „Środek od środka” przygotowywany przez pisarza, dziennikarza i podróżnika Rafała Tomańskiego. To radiowa wersja jego ukazującego się od dwóch lat podcastu o tym samym tytule.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

Nowy cykl opisuje Azję i ma pomóc zrozumieć Europejczykom ten kontynent. Tomański w każdym z 10-minutowych odcinków opisywać będzie trudne z pozoru do zrozumienia sprawy z tego rejonu i stara się dotrzeć do ich sedna.

Audycja nadawana jest od soboty, 18 marca w ramach cotygodniowego cyklu „Świat do trzeciej”. Słuchać jej można między godz. 14:30 a 15:00.

Rafał Tomański pracował m.in. w ChilliZet, TVN CNBC, „Rzeczpospolitej” i Polskiej Agencji Prasowej, a od 2016 roku także w TVP Info, gdzie był gospodarzem „Wszystkich stron świata”.  W 2017 roku jego audycja zniknęła z anteny.

Od 2020 roku dziennikarz prowadzi podcast „Środek od środka” o tematyce identycznej jak w nowej audycji Trójki, jest też aktywny w mediach społecznościowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego