SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Reaktywacja i nowy "Salon Polityki"

Reaktywuje się krakowski "Salon Polityki". Powstaje również nowy, tym razem kulturalny, w Poznaniu.

27 stycznia, po kilkumiesięcznej przerwie, reaktywowany zostanie „Salon Polityki” w Krakowie. Janina Paradowska, która jest gospodarzem „Salonu”, będzie zapraszać swoich gości do Piwnicy pod Baranami. Jako pierwszy w nowym miejscu wystąpi premier Kazimierz Marcinkiewicz. Początek panelu o godz. 19. – informuje portal „Wirtualenmedia.pl” koordynator ds. PR „Polityki”, Edyta Gnojewska.
 
Zaś 31 stycznia wystartuje nowy „Salon Polityki”, tym razem w Poznaniu. Miejscem „Salonu” będzie Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., a jego gospodarzem Piotr Sarzyński. Salon będzie miał profil kulturalny. Na pierwszym spotkaniu, tradycyjnie, zaprezentuje się redakcja w gronie: Jerzy Baczyński, Jacek Żakowski, Wiesław Władyka, Zdzisław Pietrasik. Początek panelu o godz. 18.
 
„Salon Polityki” to organizowane w całej Polsce cykliczne dyskusje z udziałem publiczności i znanych polityków. W trakcie „Salonów” poruszane są bieżące tematy z życia politycznego. Od niedawna tematyka „Salonów” dotyka również innych spraw z życia publicznego. Pierwszy „Salon Polityki” wystartował w Krakowie w 2001 roku, potem powstawały kolejno: we Wrocławiu, Białymstoku, Elblągu, Sopocie, Pile, Lublinie, Katowicach i Łodzi.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Reaktywacja i nowy "Salon Polityki"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl