SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Remarkable Ones i Euvic Media wygrały przetarg PARP

Agencje Remarkable Ones i Euvic Media wygrały przetarg Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na obsługę PR i zakup mediów. Pokonały w nim m.in. Sigmę Bis (wspólną agencję Orlenu i PZU) oraz Partner of Promotion. 

Przetarg PARP podzielony był na dwie części. Pierwsza obejmowała świadczenie usługi polegającej na bieżącym wsparciu zespołu komunikacji i mediów PARP w zakresie działań PR.

Do zadań wybranej agencji należeć będzie m.in. pisanie tekstów na podstawie materiałów oraz wytycznych przekazanych przez PARP, wysyłka informacji prasowych i komunikatów do mediów, bieżące wsparcie doradcze oraz merytoryczne w zakresie działań PR.

Agencja ta będzie także odpowiadać za obsługę PR np. wydarzeń/konferencji prasowych. Zajmie się również zarządzaniem kryzysowym.

Budżet na tę część przetargu wynosi 492,8 tys. zł netto (bez VAT).

W tej części oferty złożyły: Clear Communication Group (z ceną 548,6 tys. zł), Partner of Promotion (552,3 tys. zł), ITBC Communication (597,3 tys. zł), Remarkable Ones (463 tys. zł), 38PR & Content Communication (583 tys. zł), Komunikacja Plus Group (577,6 tys. zł). 

PARP do współpracy w tym zakresie wybrał agencję Remarkable Ones. Umowa z nią zostanie zawarta na 2 lata.

0,000001 proc. marży od Euvic Media 

Druga część przetargu dotyczyła pośredniczenia w zakupie powierzchni reklamowej w prasie i na portalach internetowych, czasu antenowego w stacjach radiowych i telewizyjnych. 

W tej części oferty złożyły: Media Group (zaproponowana marża 0,01 proc.), Remarkable Ones wspólnie z Sigma Bis - wspólna agencją mediową Orlenu i PZU (marża 10 proc.), Euvic Media (marża 0,000001proc.), 38PR & Content Communication (marża 5 proc.), Youwillsee (marża 3,99 proc.) i Komunikacja Plus z K+Digital (marża 5 proc.).

PARP do współpracy wybrała Euvic Media.

Agencja zajmie się m.in. przygotowaniem i prowadzeniem dwóch rocznych mediaplanów oraz 4 aktualizacji mediaplanu w ciągu okresu realizacji zamówienia, zakupem powierzchni reklamowej w prasie, w tym sporadycznie w prasie zagranicznej, na portalach internetowych o tematyce np. gospodarczej, zakupem czasu antenowego w stacjach radiowych, w stacjach telewizyjnych. Będzie też odpowiadać za nawiązanie współpracy (w tym rekomendowanie i/lub negocjowanie warunków współpracy) z osobami opiniotwórczymi (np. influencerami) w celu realizacji działań np. informacyjnych/promocyjnych PARP. Budżet dla tej części przetargu wynosi 2,26 mln zł netto (bez VAT). Umowa też zostanie zawarta na 2 lata. 

Dołącz do dyskusji: Remarkable Ones i Euvic Media wygrały przetarg PARP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl