SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rewolucja cenowa w sieci Era

24 stycznia sieć Era zaprezentowała nową ofertę cenową dla klientów indywidualnych i biznesowych

Z początkiem 2005r. Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza nowe taryfy dla klientów biznesowych i indywidualnych podkreślając w ten sposób swoją silną pozycję na rynku telefonii komórkowej, a stawkami za połączenia wkraczając nawet w obszar walki konkurencyjnej z telefonią stacjonarną.

Taryfy Era KOMFORT dla abonentów prywatnych to rynkowa nowość. Klient w ramach taryfy ma do wyboru kilka pakietów, które oferują komfortowe, darmowe połączenia wieczorami lub w weekendy oraz darmowe minuty wymienialne na SMS-y. W zależności od swoich potrzeb klient sam buduje swoją taryfę, a co więcej - ma możliwość jej modyfikacji w czasie trwania umowy. Pozwala to na ciągłą optymalizację i zmniejszenie swoich wydatków. Dodatkowo, minuta rozmowy poza wybranymi pakietami do abonentów sieci Era i telefonii stacjonarnych, czyli do ok. 20 milionów klientów, kosztuje tylko 39 groszy brutto. Dzięki temu połączenia międzymiastowe oraz na telefony komórkowe w taryfie Komfort stają się tańsze od tych z telefonu stacjonarnego. Taryfy Era KOMFORT to istotnie zapowiadany przełom w telefonii komórkowej. Najważniejsze jest jednak to, że ich innowacyjność polega nie tylko na niskich stawkach połączeń, ale przede wszystkim na dopasowaniu do potrzeb klientów, którzy wreszcie mogą komfortowo korzystać z zalet telefonii komórkowej, bez obaw przed nieoczekiwanymi opłatami lub "pustym" abonamentem.

Chcąc w pełni zaspokoić potrzeby również tych klientów indywidualnych, którzy wolą klasyczne rozwiązania, Era wprowadza dodatkowo taryfy Era CLASSIC będące kontynuacją sukcesu rynkowego "Jedynej". Charakteryzuje je prosta konstrukcja: abonament z wliczonymi darmowymi minutami wymienialnymi na SMS-y oraz jedna stawka na połączenia do wszystkich sieci. Pozwala to na łatwy wybór odpowiedniej taryfy i kalkulację opłat.

Dopełnieniem taryf Era CLASSIC jest taryfa Era CLASSIC MIX, w której oprócz prostej konstrukcji i niskich kosztów połączeń, klient zyskuje dodatkową możliwość kontroli swoich wydatków na ustalonym przez siebie poziomie. Taryfa ta jest połączeniem zalet abonamentu z systemem doładowań na kartę. Połączenia wychodzące są blokowane po przekroczeniu limitu, dzięki czemu unikamy niekontrolowanych wydatków. Jednocześnie połączenia przychodzące mogą być odbierane nawet, gdy limit rozmów wychodzących zostanie osiągnięty. Chcąc dalej rozmawiać, wystarczy doładować swoje konto kuponami o różnej wartości, dokładnie tak samo, jak w telefonie na kartę w systemie Era Tak Tak.

Taryfy KOMFORT BIZNES są nowością na rynku klientów korporacyjnych. Przeprowadzone badania* dowodzą, że klienci biznesowi cenią sobie najbardziej taryfy z wliczonymi w abonament minutami, jednosekundowym naliczaniem oraz "przechodzeniem" niewykorzystanych minut na kolejny okres rozliczeniowy. Dla każdej grupy pracowników, niezależnie od rodzaju firmy, istotna jest możliwość nieograniczonych rozmów w ramach sieci firmowej (VPN). Wszystkie te elementy znajdują się w standardzie nowych taryf biznesowych. Są one również odzwierciedleniem światowych tendencji zmierzających ku upraszczaniu konstrukcji umów abonenckich i oferowaniu nielimitowanych usług za ustaloną, zryczałtowaną opłatę. Oferta ta opiera się na wliczonych w abonament pakietach minut oraz dodatkowych usług, uzależnionych od wymogów zajmowanego stanowiska. Nowościami rynkowymi w ofercie są bezpłatne połączenia w godzinach porannych (od 4:00 do 9:00) oraz wewnątrz sieci firmowej. W ramach jednej, zryczałtowanej opłaty, klienci biznesowi mają możliwość korzystania z usług w nielimitowany sposób, nie obawiając się jednostkowej ceny na minutę połączenia.

Oprócz wyboru samych taryf, zarówno prywatni użytkownicy, jak i klienci korporacyjni, mogą dodatkowo wybierać między taryfami z telefonem w promocyjnej cenie, a taryfami bez telefonu. Dla klientów, którzy posiadają już własny telefon przygotowane są jeszcze bardziej atrakcyjne ceny usług oraz lepsze warunki współpracy.

Założeniem nowych ofert jest przede wszystkim komfort klienta. To pierwszy tak znaczący krok w kierunku indywidualizacji usług. Wdrożenie nowych taryf w sieci Era jest jednocześnie rozpoczęciem nowego rozdziału w rozwoju rynku telekomunikacyjnego, gdzie Polska Telefonia Cyfrowa staje się bezpośrednim konkurentem dla operatorów telefonii stacjonarnej.

* Badania SMG/KRC, październik 2004

CENNIK TARYF ERA KOMFORT
(wszystkie ceny brutto)
Opłata
za minutę
połączenia
do sieci ERA i sieci stacjonarnych 0,39 zł
do innych sieci komórkowych0,79 zł
SMS 0,20 zł
MMS 0,40 zł


ERA KOMFORT
dostępna bez telefonu w promocyjnej cenie
ERA KOMFORT 80
dostępna z telefonem w promocyjnej cenie
Dostępne pakiety
Abonament 60 zł
Za każdy
Komfort w weekendy
Bezpłatne połączenia do sieci Era i sieci stacjonarnych w soboty i w niedziele
Komfort wieczorami
Bezpłatne połączenia do sieci Era i sieci stacjonarnych w godzinach od 21:00 do 8:00
Komfort 120 minut
120 minut bezpłatnych połączeń lub 480 SMS-ów do wszystkich sieci.
Komfort 80 minut (OBOWIĄZKOWY)
80 minut bezpłatnych połączeń lub 320 SMS-ów do wszystkich sieci.CENNIK TARYF ERA CLASSIC
Opłataza minutę połączenia 0,70 zł
SMS 0,20 zł
MMS 0,40 zł


Z telefonem w promocyjnej cenie
 CLASSIC 70CLASSIC 130CLASSIC 220CLASSIC 1000
Abonament50,00 zł90,00 zł150,00 zł500,00 zł
Bezpłatne minuty wymieniane na SMS-y70 1302201000
lublublublub
2805208804000

Użytkownicy posiadający własny aparat telefoniczny w taryfach ERA CLASSIC BIS otrzymują 50% więcej darmowych minut lub SMS-ów

CENNIK TARYFY ERA CLASSIC MIX
Opłata za minutę połączenia 0,70 zł
SMS 0,20 zł
MMS 0,40 zł
Minimalne zasilenie 30 zł

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewolucja cenowa w sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl