SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rewolucja w grupie "Infor"

Grupa Wydawnicza "Infor" stawia na reklamę.

Centrum Reklamy Gazety Prawnej i Centrum Rozwoju Reklamy to dwie nowe struktury, powołane w tym tygodniu w Grupie Wydawniczej Infor. Zastąpiły one dotychczasowe Centrum Reklamy. Celem zmian jest uzyskanie znacznego wzrostu udziału produktów INFOR-u w rynku reklamowym. Dotyczyć to ma zwłaszcza dziennika "Gazeta Prawna".

Dyrektorem Centrum Reklamy "Gazety Prawnej" został Marcin Donimirski. Jest on odpowiedzialny za sprzedaż powierzchni reklamowej w tym dzienniku.  Marcin Donimirski ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą reklamy, zdobyte między innymi na stanowisku dyrektora biura reklamy "Pulsu Biznesu". Powołanie nowej struktury to kontynuacja polityki rozwoju reklamy w dzienniku "Gazeta Prawna".

Drugą nową strukturą w INFOR-ze jest Centrum Rozwoju Reklamy, którego dyrektorem został Bartłomiej Ślusarczyk, dotychczasowy dyrektor Centrum Reklamy. Odpowiada on za sprzedaż powierzchni reklamowej m.in. w publikacjach profesjonalnych, kalendarzach, na nośnikach elektronicznych oraz w nowych produktach Grupy Wydawniczej INFOR S.A - informuje Marcin Malinowski, rzecznik prasowy firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewolucja w grupie "Infor"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl