SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wysokimi dochodami, Trójka z największym spadkiem

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w gospodarstwach domowych z dochodami powyżej 5 tys. zł na osobę w okresie od czerwca do listopada ub.r. było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Na czele spadków znalazła się Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział RMF FM pod względem słuchania w gospodarstwach domowych z dochodami powyżej 5 tys. zł na osobę w okresie od czerwca do listopada 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 30,4 proc. Względem poprzedniego roku zwiększył się o 5,3 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 12,9 proc., po wzroście o 2 pkt. proc.

Podium uzupełnia Eska, która zanotowała spadek o 2,1 pkt. proc. do 6,9 proc.

Trójka najbardziej w dół

Z szóstej na czternastą lokatę spadła Trójka, która odnotowała największy spadek w zestawieniu - wynoszący 4 pkt. proc. do 1,9 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego okresie od września do listopada 2021 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wysokimi dochodami, Trójka z największym spadkiem

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abc
Chodzi o tzw kułaków? :)
odpowiedź
User
Novum
Warto zauważyć znaczący wzrost Radia Maryja..
odpowiedź
User
Marianna
My z mężem też mamy durze dochody i chętnie oddajemy je na dzieło ewangelizacji księdza Tadeusza, który jest naszą jedyną ochroną w Polsce przed ideologją RGB.
odpowiedź