SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w biurze reklamy Infor Biznes. Odeszła Ewa Rosiewicz

Biuro reklamy Infor Biznes, wydawcy „Dziennika Gazety Prawnej”, zmieniło strukturę. Awansowali w nim Katarzyna Jasińska i Michał Krukowski, zaś do jednostki dołączyli  Tomasz Niewiński i Elżbieta Kondzioła. Ze spółką rozstała się z kolei Ewa Rosiewicz.

Katarzyna Jasińska, dotąd dyrektor sprzedaży bezpośredniej, awansowała na nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i zarządza zespołami handlowymi w biurze reklamy Infor Biznes, czyli działem sprzedaży bezpośredniej, działem sprzedaży agencyjnej i działem partnerów zewnętrznych.

Nowym dyrektorem sprzedaży bezpośredniej został dotychczasowy zastępca Jasińskiej - Michał Krukowski. Z kolei Krzysztof Zawadzki, head group manager w dziale sprzedaży agencyjnej, przejął obowiązki dotychczasowej dyrektor sprzedaży agencyjnej Ewy Rosiewicz, której kontrakt wygasł z końcem 2012 roku.

Do działu sprzedaży agencyjnej na stanowisko senior key account managera dołączyła Elżbieta Kondzioła. Do jej głównych zadań należy obsługa klientów „Dziennika Gazety Prawnej”, serwisów internetowych Infor Biznes oraz konferencji i customu. Kondzioła związana była wcześniej z wydawnictwem Murator i z biurem reklamy wydawnictwa AWR „Wprost”.

Nowym dyrektorem ds. reklamy internetowej został Tomasz Niewiński (dotąd był wakat na tym stanowisku). Zajmie się on rozwojem oferty internetowej Infor Biznes, zarządzaniem relacjami z klientami oraz wsparciem sprzedaży i szkoleniami. Niewiński związany był ostatnio z Mediami Regionalnymi, gdzie był kierownikiem biura reklamy internetowej.

Dołącz do dyskusji: Roszady w biurze reklamy Infor Biznes. Odeszła Ewa Rosiewicz

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewa
No, No, No, powodzenia!
odpowiedź
User
henio
Tomasz Niewiński :))) błagam....
odpowiedź