SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w Wydawnictwie Zwierciadło

Zmiany w Wydawnictwie Zwierciadło. Z kierowania spółką zrezygnowała dotychczasowa prezes Wioletta Skawińska, a do spółki dołączyli: była szefowa wydawnicza „Gali” i były wiceprezes Bauera.

Roszady w Wydawnictwie Zwierciadło

Agnieszka Szlaska, dyrektor promocji i PR w firmie, nie ujawnia przyczyn rezygnacji Wioletty Skawińskiej. Informuje jedynie, że wydawnictwo złożyło jej serdeczne podziękowania za wiele lat pracy dla rozwoju sztandarowego tytułu „Zwierciadło”, którego była jednym z głównych współtwórców.

Po odejściu Skawińskiej w wydawnictwie działać będzie dwuosobowy zarząd w składzie: Ewa Kokot i Małgorzata Najgebauer.

Małgorzata Najgebauer, która była do tej pory dyrektorem marketingu i sprzedaży, teraz odpowiedzialna będzie za pion wydawniczy oraz za rozwój nowych projektów. Z kolei dotychczasowa wiceprezes - Ewa Kokot - odpowiadać będzie za projekt nowego portalu internetowego i za zarządzanie finansami wydawnictwa. Pion marketingu i sprzedaży będzie podlegać bezpośrednio zarządowi.

- Obecnie nasze wydawnictwo znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Miesięcznik „Zwierciadło” skutecznie realizuje przyjętą strategię wydawniczą. „Sens. Magazyn Psychologiczny” stał się miesięcznikiem, a od numeru kwietniowego zwiększy się nie tylko jego nakład, ale odświeżona zostanie też makieta pisma. Tytuł zostanie wsparty także kampanią reklamową – wyjaśnia Agnieszka Szlaska.

Jak podkreśla, w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, „Sens. Magazyn Psychologiczny” jest jednym z priorytetowych projektów wydawnictwa. – Widzimy, że na polskim rynku prasowym jest wyraźne zapotrzebowanie na tematykę psychologiczną. Chcemy pójść w tym kierunku, a na łamach „Sensu” będziemy prezentować psychologię z ludzką twarzą – zapowiada Szlaska.

Za rozwój tytułu „Sens. Magazyn Psychologiczny” odpowiedzialna będzie Agnieszka Kozak, która objęła stanowisko dyrektora ds. nowych projektów. Kozak przeszła do Wydawnictwa Zwierciadło z G+J Polska, gdzie ostatnio piastowała stanowisko dyrektora wydawniczego magazynów „Gala” i „Glamour”.

Współpracę z Wydawnictwem Zwierciadło podejmuje również Jerzy Szulwic, który był do sierpnia 2009 roku wiceprezesem Wydawnictwa Bauer. Spółka nie ujawnia jeszcze, jakie dokładnie stanowisko będzie piastował Szulwic w jego szeregach. Na razie wiadomo tylko, że będzie pracował nad elementami strategii rozwoju wydawnictwa.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady w Wydawnictwie Zwierciadło

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wacek
a kto będzie tam pisał za 1000 zł?
odpowiedź
User
ania
Sens od zatrudnienia nowej naczelnej sukcesywnie zyskuje na rynku i w moich oczach. tak trzymac
odpowiedź
User
ziutas
:)
odpowiedź
User
nnnnnnnnnnnn
e tam
odpowiedź