SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszył nowy serwis internetowy Multimedia Polska

W samo południe, w poniedziałek, 9 stycznia, uruchomiony zostanł nowy serwis internetowy operatora Multimedia Polska.

Dostępny pod adresem www.multimedia.pl serwis został gruntownie zmodernizowany i rozbudowany. Zupełnej przebudowie uległa struktura serwisu, która wynika, w głównej mierze, z rozszerzenia oferty operatora, który oprócz telewizji kablowej i internetu oferuje usługi telefoniczne.

Dla abonentów Multimediów ciekawym rozwiązaniem okaże się zapewne profilowanie geograficzne serwisu. Dzięki temu użytkownicy od razu otrzymują informacje, a także stałe i promocyjne oferty dopasowane do regionu, z którego pochodzą.

Kluczową zmianą jest nowa szata graficzna, która jest obecnie spójna z aktualną identyfikacją wizualną operatora i jego produktów. Menu główne zawiera 4 oferowane usługi, czyli tv kablową, internet, telefon oraz spakietyzowaną usługę potrójną multiPAK, a także informacje o firmie, serwis prasowy, karierę i kontakt.

Każdy z użytkowników może skorzystać z Multimedialnego Biura Obsługi Klientów, które udostępnia rozmowę z konsultantem poprzez czat lub też możliwość zamówienia kontaktu zwrotnego w dogodnym dla Klienta terminie.

Nowością jest przygotowanie serwisu w rozdzielczości 1024*768. Z analizy dotychczasowych statystyk serwisu wynikało, iż odsetek osób korzystających z mniejszych rozdzielczości jest nawet niższy niż średnia dla kraju, stąd też zdecydowano się na taką optymalizację, co w znacznej mierze usprawnia ergonomię serwisu, nadając mu przejrzystości i funkcjonalności.

- Jestem przekonany, że nowy serwis internetowy Multimediów Polska spotka się z aprobatą użytkowników. Zaprojektowany został tak, aby każdy nasz abonent, potencjalny klient czy kontrahent mógł znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym z pełną świadomością będzie mógł korzystać z naszej oferty. Wzbogacenie dostępnych informacji, zwiększenie funkcjonalności serwisu oraz nowoczesny i przejrzysty układ graficzny to największe atuty nowej witryny – mówi Piotr Stryczek, dyrektor Pionu Marketingu Multimedia Polska.

Serwis zbudowany został w oparciu o autorską platformę CMS agencji p.n. WiseNet. Rozbudowany panel administracyjny pozwala na niezależne zarządzanie ofertami i informacjami dla wyodrębnionych regionów Polski, a także wielopoziomowy proces akceptacji publikowanych treści.

Opracowaniem projektu i wykonaniem nowej strony zajęła się agencja interaktywna Engine.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszył nowy serwis internetowy Multimedia Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl