SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

S4 lojalnościowo z siecią Real

Agencja Reklamowa S4 kontynuuje obsługę programu lojalnościowego, który pod nazwą 'Program Dziesiątka' obejmie wszystkie 49 marketów Real.

S4 obsługiwała program lojalnościowy dla sieci Géant od 2004 roku. Obecnie, po przejęciu jej przez Real, będzie kontynuowała prowadzenie tych działań, lecz w nowej, rozszerzonej wersji, która obejmie wszystkie markety Real. W związku z tym w lutym i marcu 2007 roku potrwa kampania launchingowa „Programu Dziesiątka” autorstwa S4.

Połączy ona działania ATL oraz BTL - na jej potrzeby Agencja przygotowała logo, nazwę programu i claim pozycjonujący, a także opracowała i wyprodukowała spot radiowy i telewizyjny oraz  kreację POS, direct mailing i outdoor. Celem działań komunikacyjnych, które zlecono Agencji jest poinformowanie dotychczasowych uczestników programu o jego kontynuacji oraz zachęcenie klientów Real do włączenia się do niego.

          

„Program Dziesiątka”, który jest rozwinięciem wcześniej funkcjonującego programu lojalnościowego Géant, jest programem obejmującym punkty zbierane na karcie magnetycznej, bazy danych klientów, katalog nagród standardowy oraz katalogi z ofertami specjalnymi stworzone zgodnie z segmentacją klientów, regularne direct mailingi do uczestników oraz stałe wsparcie programu ofertami specjalnymi i akcjami promocyjnymi.

Ze strony sieci Real nadzorem nad działaniami zajmują się Gabriela Borowczyk - Dyrektor Marketingu Real oraz Michał Bryła - Kierownik Programu  ojalnościowego. Za przygotowanie kreacji do kampanii odpowiadają ze strony S4: Dariusz Chwierut - creative group head, Agnieszka Godlewska - copywriter, Dominik Wąsik - art director oraz Szymon Sieńko – graphic designer.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: S4 lojalnościowo z siecią Real

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl