SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Saatchi & Saatchi Poland dla Toyota CorpoCars

Pod hasłem "Pełna obsługa" ruszy we wrześniu pierwsza kampania reklamowa programu Toyota CorpoCars Management

Pod hasłem "Pełna obsługa" ruszy we wrześniu pierwsza kampania reklamowa programu Toyota CorpoCars Management przygotowana przez agencję Saatchi & Saatchi Poland. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

"Toyota CorpoCars Management to kompleksowy system usług dla firm, których działalność wymaga korzystania z flot samochodowych. Reklamy mają za zadanie prezentację oferty programu CorpoCars Management oraz podkreślenie jego zalet i korzyści, jakie czerpią firmy uczestniczące w tym systemie" - powiedział Michał Krejza, Account Supervisor z agencji Saatchi & Saatchi.

Kampania skierowana jest do szefów działów logistyki i zarządzania oraz dyrektorów firm, korzystających na co dzień z floty samochodowej. Ze specyfiki grupy docelowej wynika dobór mediów, w których ukaże się najnowsza reklama. Kampanię oparto na prasie, szczególną wagę przywiązując do prasy fachowej - tytułów typu "Flota" i "Euro Flota". Jednocześnie layouty pojawią się w dodatkach tematycznych dzienników ogólnopolskich (m.in. "Gazety Wyborczej", "Pulsu Biznesu") oraz w magazynach biznesowych (tj. "Businessman Magazine"). Planowane działania są pierwszą ogólnopolską kampanią promocyjną systemu CorpoCars Management.

Pierwsze emisje reklam pojawią się we wrześniu i ukazywać się będą do końca roku. Za stronę kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Saatchi & Saatchi Poland. Media zaplanował i kupił dom mediowy Zenith Media.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Saatchi & Saatchi Poland dla Toyota CorpoCars

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl