Netflix szykuje drugi sezon "Sexify", premiera w 2022 roku

Platforma Netflix ogłosiła, że powstanie drugi sezon polskiego serialu "Sexify". Premiera w przyszłym roku.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Netflix szykuje drugi sezon "Sexify", premiera w 2022 roku
Bohaterki serialu "Sexify"

Drugi sezon "Sexify" będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok. Platforma poinformowała, że rozpoczęły się już prace nad nowym sezonem.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-sexify-hit-netflix-gdzie-opinie-fabula-aktorzy ##

O czym będzie drugi sezon "Sexify"?

W nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia - świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje... - czytamy w opisie fabuły.

Do swoich ról powrócą  Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska.Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski,  a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z Akson Studio.

- Pokochaliśmy bohaterki "Sexify"  oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński,  producent serialu.

Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix, komentuje: - Twórcy "Sexify", Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski, z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu  swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem Akson Studio oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie.

"Sexify" - obsada, fabuła, producenci

Netflix zapowiadał "Sexify" jako komedię obyczajową w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Para napisała także scenariusz serialu.  Za produkcję odpowiada Akson Studio.

grafika

W rolach głównych występują Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Na ekranie także Małgorzata Foremniak (Joanna - mama Moniki), Cezary Pazura (Marek - Ojciec Moniki), Zbigniew Zamachowski (Dziekan), Bartosz Gelner (Konrad), Piotr Pacek (Mariusz), Wojciech Solarz (Doktor Krynicki), Kamil Wodka (Rafał), Jan Wieteska (Adam), Ewa Szykulska (Portierka), Sebastian Stankiewicz (Jabba), Magda Grąziowska (Lilith) i Edyta Torhan (Mama Natalii).

Serial opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-polskie-produkcje-opinie-premiera-sexify-rojst-9-sexify-rojst-97-w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-axis-mundi-prime-time ##

W pierwszym kwartale br. liczba subskrybentów Netflixa zwiększyła się o 3,98 mln do 207,64 mln, podczas gdy prognozowano wzrost o 6 mln. Wpływy firmy wyniosły 7,16 mld dolarów, po wzroście o 24 proc. rok do roku. Zysk operacyjny poszedł w górę z 958 mln do 1,96 mld dolarów, marża operacyjna - z 16,6 do 27,4 proc., a zysk netto - z 709 mln do 1,71 mld dolarów. Każdy z tych wskaźników osiągnął rekordową wartość w historii Netflixa.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Resort kultury z programem wsparcia dla lokalnych mediów. 10 mln zł dla niezależnych redakcji

Resort kultury z programem wsparcia dla lokalnych mediów. 10 mln zł dla niezależnych redakcji

Redakcja "Wyborczej" murem za Czuchnowskim. Jest oświadczenie po fali gróźb

Redakcja "Wyborczej" murem za Czuchnowskim. Jest oświadczenie po fali gróźb

Nie żyje szef MakoLab. Zarządzał firmą prawie dwie dekady

Nie żyje szef MakoLab. Zarządzał firmą prawie dwie dekady

Tak wygląda studio Lotto po przełomowej zmianie. Mamy zdjęcia

Tak wygląda studio Lotto po przełomowej zmianie. Mamy zdjęcia

Top 10 systemów CRM na 2026 rok – porównanie funkcji, kosztów i wdrożeń
Materiał reklamowy

Top 10 systemów CRM na 2026 rok – porównanie funkcji, kosztów i wdrożeń

Netflix zapożycza się na właściciela TVN. Kredyty na pięć lat

Netflix zapożycza się na właściciela TVN. Kredyty na pięć lat