SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Shopping Plus - nowy pakiet DOOH od Braughman Group Media

Braughman Group Media wprowadza nowy pakiet reklamowy o nazwie "Shopping Plus". Ta innowacyjna oferta ma na celu dotarcie do konsumentów w bliskiej odległości od znaczących galerii handlowych w największych miastach Polski m.in. przy Złotych Tarasach, Avenidzie, Posnanii, Galerii Katowickiej, jak również w Hali Koszyki, Supersamie oraz w Centrum Praskim Koneser.

Article

Sieć reklamowa "Shopping Plus" została rozmieszczona w strategicznych lokalizacjach, blisko centrów handlowych. To idealna okazja dla reklamodawców, by dotrzeć do swojej grupy odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie, szczególnie podczas Black Friday, Cyber Monday oraz nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Jednym z kluczowych aspektów "Shopping Plus" jest personalizacja treści reklamowych i dostosowanie ich do real marketingu, dzięki czemu osoby planujące kampanie mogą idealnie dobrać budżet kampanii do zaplanowanych celów marketingowych. Interaktywne elementy reklam, takie jak kody QR, pozwalają konsumentom na natychmiastowe zaangażowanie się z marką.

- Braughman Group Media kontynuuje rozwijanie swojej sieci DOOH, dostarczając reklamodawcom narzędzia do promocji produktów i usług w innowacyjny sposób, szczególnie podczas Black Friday, Cyber Monday oraz nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. "Shopping Plus" to krok w kierunku przyszłości reklamy DOOH, gdzie lokalizacja, personalizacja i interakcja odgrywają kluczową rolę – podkreśla Wojciech Zeńko, Zastępca Dyrektora Sprzedaży Braughman Group Media.

Pakiet "Shopping Plus" otwiera nowe możliwości dla reklamodawców, umożliwiając im dotarcie do selektywnie określonej target group. To zwiększa skuteczność reklam i wpływa na intencje zakupowe konsumentów.

Braughman Group Media jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej oraz digital OOH w Polsce. Firma specjalizuje się również w dziedzinie ręcznie malowanych murali. Braughman posiada aktualnie w swoim portfolio ponad 300 powierzchni wielkoformatowych, 80 prestiżowych powierzchni muralowych oraz sieć spektakularnych nośników Digital OOH w całym kraju.