SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wąsik, Jankowska i Ordyński w prezydium Rady Programowej Polskiego Radia

Mirosław Wąsik został nowym przewodniczącym Rady Programowej Polskiego Radia. Jego zastępcami zostali Janina Jankowska i Jan Ordyński.

Article

Prezydium rady ukonstytuowało się podczas inauguracyjnego posiedzenia, które odbyło się w poniedziałek w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie.

W skład Rady Programowej Polskiego Radia wchodzi 15 osób: 10 wskazują kluby parlamentarne, pięciu wybiera Rada Mediów Narodowych.

Oprócz Wąsika, Jankowskiej i Ordyńskiego w jej skład wchodzą: Wojciech Borowik, Renata Butryn, Marek Gizmajer, Grzegorz Hlebowicz, Jakub Kowalski, Tomasz Koziński, Anna Kwiecień, Marek Mnich, Radosław Molenda, Korneliusz Pacuda, Joanna Scheuring-Wielgus i Dariusz Wasielewski.

Rada Programowa jest wybierana na 4-letnią kadencję. Ma za zadanie oceniać poziom i jakość poszczególnych audycji i całych ramówek Polskiego Radia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wąsik, Jankowska i Ordyński w prezydium Rady Programowej Polskiego Radia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
precz z komuną
Leciwa obywatelka Janina Jankowska prewencyjnie cenzurowała - i będąc w czasie kampanii prezydenckiej w 1990 r. w I Programie Polskiego Radia za jedną z szefów,specjalnie własciwie życzliwa wtedy jedynie słusznemu obywatelowi Wojnie, wespół zespół chcieli ocenzurować Lecha Wałęsę, no nieskutecznie, - komuchom cudnie pasuje taka,, byłemu towarzyszowi PZPR Czabańskiemu, nu wpieriod tawarzyszy i abywateli bieżcie żondowe radijo w sfoje rence
8 8
odpowiedź