SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SkyCashClick - płatność komórką w e-commerce (wideo)

Wystartował SkyCashClick - metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem. Mogą one dołączyć rozwiązanie do dotychczasowych sposobów płatności.

SkyCashClick bazuje na systemie płatności mobilnych SkyCash i umożliwia dokonywanie zakupów przez internet przy użyciu komórki. Metoda nie wymaga od użytkownika rejestrowania się w sklepie internetowym.

Aby dokonać zakupu z użyciem SkyCashClick, należy kliknąć w przycisk SkyCashClick znajdujący się na stronie sklepu obok oferowanego produktu. Spowoduje to wyświetlenie krótkiego kodu, który należy wprowadzić do aplikacji SkyCash w telefonie komórkowym. Po podaniu danych do wysyłki produktu następuje zatwierdzenie płatności indywidualnym kodem PIN. Aplikacja zapamiętuje adres i przy kolejnych zakupach poprzez SkyCashClick użytkownik może pominąć ten krok.


Technologia SkyCashClick testowana była w przeciągu kilku tygodni od uruchomienia usługi przez firmę Benaheur, dostawcę oprogramowania do marketingu internetowego i operatora sklepu Soeco.pl, gdzie można obecnie dokonywać zakupu z wykorzystaniem SkyCashClick.

Z nowej formy płatności mogą korzystać posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash, która działa w systemach Android, Blackberry, Java, iOS, Symbian i Windows Mobile.

Dołącz do dyskusji: SkyCashClick - płatność komórką w e-commerce (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl