SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Słodkie Szalone Zoo'

Od 15 września br. Partner ASM realizuje działania merchandisingowe i promocje sprzedaży dla firmy Dr. Oetker Polska.

"Szalone Zoo" to promocja sprzedaży obejmująca desery tradycyjne (kisiele, galaretki i budynie) z oferty Dr. Oetkera. Zarówno działania merchandisingowe jak i "Szalone ZOO" obejmą swoim zasięgiem sieci handlowe w całym kraju i potrwają do 10 listopada br.

Celem akcji "Szalone ZOO" jest głównie zwiększenie sprzedaży i popularności promowanych produktów (budyń, galaretka i kisiel tradycyjny) Dr. Oetkera.

Od 1 sierpnia br. trwały przygotowania do realizacji akcji w miejscach sprzedaży - merchandiserzy PARTNER ASM odpowiedzialni byli za przygotowanie wystawień promocyjnych i wyglądu półek zgodnie z załączoną stymulacją.

Działania merchandisingowe będą realizowane przez cały czas trwania akcji "Szalone ZOO" i obejmą również ekspozycję przygotowanych specjalnie na tę okazję materiałów POS (woblery 3d, shelflinery).

"Szalone ZOO" promuje sprzedaż tradycyjnych deserów Dr. Oetkera (kisiel, galaretka i budyń). Aby wziąć udział w promocji konsumenci muszą zakupić minimum pięć opakować produktów objętych promocją, wypełnić naklejkami z nich kupon konkursowy i wysłać go na adres organizatora. Pierwsze 1000 kuponów konkursowych w każdym tygodniu trwania promocji wygrywa nagrodę w postaci maskotki z "Szalonego ZOO" (w każdym tygodniu będzie można wygrać inne zwierze z kolekcji "Szalone ZOO".

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie rozlosowanych osiem rodzinnych (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) wycieczek na Safari Park na wyspie Lolland w Danii.

Przez osiem tygodni wielbiciele słodkości Dr. Oetkera mogą wygrać w sumie osiem tysięcy zwierzaków i osiem wycieczek rodzinnych do Safari Park na wyspie Lolland w Danii.

Akcji "Szalone ZOO" towarzyszy kampania promocyjna (TV, prasa, internet).  Dr. Oetker przygotował również specjalne pakiety edukacyjne (płyta z piosenką tytułową ze spotu TV - Budini Cameo plus książeczka do kolorowania) i wysłał do 600 wybranych przedszkoli w całej Polsce.

"Szalone ZOO" to jedna z trzech akcji przygotowanych na jesień przez firmę DR. Oetker Polska.

Sprostowanie:
"Szanowni Państwo,
W związku z komunikatem prasowym dotyczącym promocji "Szalone Zoo Dr. Oetkera" przesłanym dnia 4 października przez agencję Primoloko w imieniu firmy Partner ASM, informuję, że w tym komunikacie pojawiła się mylna informacja dotycząca autora i realizatora promocji "Szalone Zoo", którym jest agencja TEQUILAPolska, jak i zasięgu samej promocji, która poza sieciami handlowymi obejmuje również tradycyjne sklepy detaliczne. Jednocześnie informujemy, że firma Partner ASM wykonuje jedynie usługi
merchandisingowe dla firmy Dr. Oetker, a w żadnym wypadku nie jest autorem, ani realizatorem promocji sprzedaży "Szalone Zoo". W załączniku znajduje się komunikat prasowy agencji TEQUILAPolska rzetelnie informujący o akcji "Szalone Zoo Dr.Oetkera".
Z poważaniem, Piotr Bobrycki Marketing Manager Dr.Oetker Polska Sp. z o.o

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Słodkie Szalone Zoo'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl