SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

Pozycję lidera rynku radiowego w pierwszym kwartale 2022 roku wśród mieszkańców wsi zajęło RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio ZET. Z kolei najwięcej straciło Audytorium 17  - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych na wsi pozycję lidera w pierwszym kwartale 2022 roku zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 1,6 pkt. proc. do 34,3 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (14,1 proc. udziału; wzrost o 1,9 pkt. proc. - największy w zestawieniu.). Podium uzupełnia Eska (do góry o 0,3 pkt. proc. do 7,9 proc. udziału).

Czwarta była Jedynka (6,1 proc. udziału; + 0,2 pkt. proc.), a czołową piątkę uzupełnia Audytorium 17 (4,3 proc. udziału; - 1,3 pkt. proc. - największy spadek w zestawieniu).

Duże spadki odnotowały również Radio Maryja i Radio SuperNova, których udział zmniejszył się o ex aequo 0,8 pkt. proc. do odpowiednio 1,4 proc. i 0,8 proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pz
I w mieście i na wsiach ludzie odróżniają prawdę od propagandy
odpowiedź
User
Hubert
Radio SuperNova już spada od lamusa
Powinni grać tak jak taka polska eska bez disco polo
odpowiedź
User
Cyryl
Masakra, odebrac krakusom koncesję, to się w pale nie mieści 34%, skąd te badania.
odpowiedź