SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

Pozycję lidera rynku radiowego w pierwszym kwartale 2022 roku wśród mieszkańców wsi zajęło RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio ZET. Z kolei najwięcej straciło Audytorium 17  - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych na wsi pozycję lidera w pierwszym kwartale 2022 roku zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 1,6 pkt. proc. do 34,3 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (14,1 proc. udziału; wzrost o 1,9 pkt. proc. - największy w zestawieniu.). Podium uzupełnia Eska (do góry o 0,3 pkt. proc. do 7,9 proc. udziału).

Czwarta była Jedynka (6,1 proc. udziału; + 0,2 pkt. proc.), a czołową piątkę uzupełnia Audytorium 17 (4,3 proc. udziału; - 1,3 pkt. proc. - największy spadek w zestawieniu).

Duże spadki odnotowały również Radio Maryja i Radio SuperNova, których udział zmniejszył się o ex aequo 0,8 pkt. proc. do odpowiednio 1,4 proc. i 0,8 proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pz
I w mieście i na wsiach ludzie odróżniają prawdę od propagandy
7 2
odpowiedź
User
Hubert
Radio SuperNova już spada od lamusa
Powinni grać tak jak taka polska eska bez disco polo
4 0
odpowiedź
User
Cyryl
Masakra, odebrac krakusom koncesję, to się w pale nie mieści 34%, skąd te badania.
3 2
odpowiedź