SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SMS-y z wody prosto po nagrody

Diamentowa Promocja Nałęczowianki

Rusza letnia promocja Nałęczowianki. Akcja skierowana jest do wszystkich konsumentów. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 300 000 złotych. Po raz pierwszy nagrodą główną są prawdziwe diamenty. Atrakcją dla uczestników jest także możliwość dokonania wyboru nagrody: diament, czy jego równowartość
w gotówce!

1 lipca rozpoczyna się wielka SMS-owa zabawa Nałęczowianki - "Diamentowa Promocja" konsumencka, w której każda butelka Nałęczowianki jest szansą na wygranie diamentu i innych atrakcyjnych nagród.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kupić jedną butelkę Nałęczowianki o dowolnej pojemności (zarówno z promocyjną, jak i standardową etykietą) i wysłać SMS-a pod wskazany na niej pięciocyfrowy numer telefonu (obsługiwany przez wszystkich operatorów sieci komórkowych). SMS powinien zawierać: imię, nazwisko i datę zakupu produktu (np.: jan,kowalski,01.07). Koszt SMS-a to 1,22 złote.

Losowania nagród odbywają się codziennie, podczas całego okresu trwania Promocji
z wyjątkiem weekendów. Codziennie losowany jest diament o wartości 1 500 złotych oraz 30 atrakcyjnych upominków od Nałęczowianki. Co dwa tygodnie losowana jest super nagroda - diament o wartości 30 000 złotych! W sumie Nałęczowianka rozda tego lata kilka tysięcy nagród. Będzie to lato pełne blasku!

O wygranej Klient jest informowany także SMS-em. Aby odebrać nagrodę należy zachować paragon i etykietę, ponieważ stanowią one dowód zakupu.

Zabawa potrwa do 30 września i będzie wspierana silną kampanią medialną w Radiu Zet
i wybranej prasie codziennej i kolorowej, m.in. w codziennych wydaniach Gazety Wyborczej, a także w Wysokich Obcasach i Gazecie Telewizyjnej, w Przyjaciółce, Naj i Tele Tygodniu.
Kampania odbywać się będzie również w portalu internetowym Onet.pl na wybranych stronach tematycznych, m.in.: Onet.Plaże, Onet.Turystyka, Onet.Pogoda, Onet.Sport, Onet.Uroda, Onet.Zdrowie, Onet.Żagle.

Dodatkowym wsparciem będą specjalnie wyprodukowane materiały POS, m.in. ulotki konsumenckie, foldery handlowe, plakaty, wobblery, listwy na półki sklepowe, specjalne etykiety na butelkach Nałęczowianki niegazowanej 1,5L oraz gazowanej 1,25L oraz owijki paletowe i pankarty w dużych sklepach i hipermarketach.

"Diamentowa Promocja"  została przygotowana i będzie prowadzona przez Agencję Opus B. Media zakupił dom mediowy Universal Mc Cann.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: SMS-y z wody prosto po nagrody

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl