SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Smurzyńska zajmie się marketingiem VisitBritain w Polsce

Katarzyna Smurzyńska została nowym przedstawicielem Brytyjskiej Centrali Turystyki VisitBritain na Polskę.

Tym samym dołączyła do grona reprezentantów promujących Zjednoczone Królestwo na trzech rynkach wschodzących w regionie Europy Środkowo-Wschodniej czyli w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech.

Katarzyna Smurzyńska ukończyła zarządzanie i marketing oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również absolwentką magisterskich studiów międzynarodowych CEMS na Uniwersytecie Corvinus w Budapeszcie. Przed rozpoczęciem współpracy z VisitBritain opracowywała strategię wejścia nowego produktu podmiotu gospodarczego na rynek węgierski, z uwzględnieniem strategii marketingowej oraz oceny finansowej projektu, dla McKinsey&Company  w Budapeszcie. W Warszawie badała rynek oraz opracowywała strategie marketingowe dla renomowanej szkoły języków obcych – Eklektika – Academy of Business English. Współpracę  z VisitBritain nawiązała w czasie studiów międzynarodowych w Budapeszcie.

Celem działalności VisitBritain w Polsce jest zwiększenie zainteresowania wyjazdami do Wielkiej Brytanii wśród mieszkańców naszego kraju. Organizacja realizuje światową kampanię marketingową pod hasłem „Leading the World to Britain”. VisitBritain poprzez swoje działania chce dotrzeć do grup docelowych z informacją o szerokiej ofercie turystycznej i biznesowej Zjednoczonego Królestwa. Brytyjska Centrala Turystyki VisitBritain jest liderem w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii przy promowaniu kraju. Strona internetowa tej organizacji w 2004 roku otrzymała nagrodę za najlepszą stronę internetową promującą kraj World’s Travel Awards. „W najbliższej przyszłości zacznie działać unowocześniona wersja naszej polskiej strony internetowej www.visitbritain.com. Korzystając z zainstalowanych tam narzędzi będzie można zaplanować sobie wakacje na wyspach wraz z  dokładną trasą zwiedzania. Od niedawna można również na stronie www.visitbritaindirect.com/pl dokonać zakupu najróżniejszych produktów turystycznych począwszy od biletów kolejowych czy autokarowych przez bilety wstępu do różnych atrakcji turystycznych, po opłacenie wycieczki z przewodnikiem po wybranych przez nas mieście czy zakątku. Można z niej również ściągnąć mapy poszczególnych miast, miejscowości i regionów” – informuje Katarzyna Smurzyńska, przedstawicielka VisitBritain na Polskę.

Brytyjska Centrala Turystyki jest organizacją rządową, finansowaną z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Zjednoczonym Królestwie. VisitBritain zajmuje się promocją Wielkiej Brytanii na rynkach zagranicznych, a także promocją Anglii w całej Wielkiej Brytanii, czyli także w Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. W roku 2006 roku z każdego zainwestowanego przez centralę funta brytyjska branża turystyczna zyskała 28 funtów wydanych przez zagranicznych turystów, którzy odwiedzili Zjednoczone Królestwo. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Smurzyńska zajmie się marketingiem VisitBritain w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl