SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Śniadanie w Parlamencie” wraca do Radia VOX FM

Radio VOX FM rozpoczyna emisję trzeciej edycji programu publicystycznego “Śniadanie w Parlamencie”. Jesienią w audycji zadebiutują reportaże Wiktora Dąbkowskiego oraz debaty młodzieżowe.

„Śniadanie w Parlamencie” wraca do Radia VOX FM

W tym sezonie tematyka programu będzie skoncentrowana głównie wokół przyszłorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jerzy Kisielewski wraz z zaproszonymi do studia gośćmi podsumuje dobiegającą końca kadencję, będzie też śledził przygotowania do wyborów w Polsce i za granicą. Gośćmi w studiu będą m.in. eksperci od Unii Europejskiej  i europarlamentarzyści, a także kandydaci startujący w przyszłorocznych wyborach. W audycji będzie też mowa o historii Parlamentu Europejskiego, jego funkcjonowaniu i dotychczasowych osiągnięciach.

W nowej serii Wiktor Dąbkowski, korespondent Radia VOX FM z Brukseli, przedstawi słuchaczom kulisy Parlamentu Europejskiego w ramach cyklu reporterskiego pt. „Inna strona Parlamentu”. W programie znajdą się także debaty młodzieżowe przedstawiające kwestie związane z Unią Europejską i wyborami do Parlamentu Europejskiego z perspektywy mieszkających w Polsce młodych ludzi z różnych państw członkowskich UE.

Program „Śniadanie w Parlamencie” będzie emitowany w Radiu VOX FM do końca czerwca 2014 roku. Zapis audio i wideo każdej audycji będzie można znaleźć na specjalnej podstronie serwisu internetowego rozgłośni. W serwisie tym znajdą się także m.in. materiały reporterskie Wiktora Dąbkowskiego w formie bloga i fotobloga.

Audycja powstaje w związku z podpisaniem przez Radio VOX FM umowy partnerskiej z Parlamentem Europejskim.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia VOX FM w Warszawie w okresie od maja do lipca br. wyniósł 3 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Śniadanie w Parlamencie” wraca do Radia VOX FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl