SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Politycy na Facebooku: Korwin-Mikke z największą liczbą fanów, Biedroń najbardziej angażuje (TOP20)

Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Duda oraz Zbigniew Stonoga to politycy z największą liczbą fanów na polskim Facebooku. Najbardziej angażujący profil ma natomiast prezydent Słupska, Robert Biedroń -- wynika ze styczniowej edycji cyklicznego raportu firmy Sotrender, zajmującej się monitoringiem treści w internecie.

Janusz Korwin-MikkeArticle

W styczniu 2018 roku profil Janusza Korwina-Mikkego miał 773 548 fanów, o 0,4 proc. mniej niż miesiąc wcześniej. Drugie miejsce w zestawieniu Sotrendera zajmuje prezydent Andrzej Duda, którego profil na Facebooku lubi 651 705 fanów. Pierwszą trójkę zamyka profil Zbigniewa Stonogi z liczbą 649 805 fanów.

W pierwszej dwudziestce zestawienia znalazły się cztery profile polityków reprezentujących obóz rządzący oraz z dziewięciu z partii opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej.Największy miesięczny przyrost fanów zanotowały strony Adama Andruszkiewicza, prezesa stowarzyszenia Endecja (+7 proc.) i Patryka Jakiego, wiceministra sprawiedliwości z PiS-u ( +6 proc.).
 

Pod względem zaangażowania na profilu, miejsce pierwsze należy do Roberta Biedronia (przyrost o 24 proc.). Na podium znalazły się również strony Patryka Jakiego (+85 proc.) oraz Adama Andruszkiewicza (- 5 proc.). Największy procentowy wzrost zaangażowania w skali miesiąca zanotowano na profilu Konrada Berkowicza z partii Wolność (+173 proc.), zaś najwyższy spadek notuje strona Beaty Szydło (-41 proc.).

Najbardziej aktywnych użytkowników na profilu ma Patryk Jaki, którzy wygenerowali ponad 340,7 tys. aktywności. Kolejne miejsca pod tym względem zajmują profile Roberta Biedronia (310,5 tys. aktywności) oraz Adama Andruszkiewicza (289,6 tys.).

 

Dołącz do dyskusji: Politycy na Facebooku: Korwin-Mikke z największą liczbą fanów, Biedroń najbardziej angażuje (TOP20)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nick
Lech Kaczyński nie żyje... Jak już uwzględniacie postacie historyczne to mogliście dać w zestawieniu Piłsudskiego, a co tam! Nawet Jeremiego Wiśniowieckiego!
odpowiedź
User
kcin
MIKKE - Międzynarodowa Inicjatywa Korwin Krulem Europy :)
odpowiedź
User
Stonoga xd
Dobry wieczór, coś się.. coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę raz jeszcze. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś Petru, na Kukizów głosowali. Aż wasz kukle będą swędziały, z bólu. To jest dramat, ten mały karakan, nie warto było, nie warto było zrobić nic, co by się.. a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Te wasze karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność!. Polska do boju! :D . (Powyższy tekst napisany w celach humorystycznych, nie mający na celu urażenia kogokolwiek). :)
odpowiedź