SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kammel, Tomson i Baron oraz Nowakowska w spocie wiosennej ramówki TVP (wideo)

Telewizja Polska zaprezentowała wizerunkowy spot wiosennej ramówki, w którym występują m.in.: Tomasz Kammel, Tomson i Baron, Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska i Maciej Kurzajewski. Nadawca w klipie wykorzystał materiały ze spotu przygotowanego rok temu, które nie zostały wykorzystane.

Telewizja Polska w wizerunkowym spocie promuje takie produkcje, jak: „The Voice Kids”, „Jaka to melodia?” i „Pytanie na śniadanie”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W 60-sekundowym klipie występują m.in.: Tomasz Kammel, Tomson i Baron, Małgorzata Tomaszewska, Marta Manowska, Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska, Sara James, Tomasz Wolny, Izabela Krzan, Norbi i Maciej Kurzajewski.

Wykorzystano materiały nieemitowanego spotu sprzed roku

Publiczny nadawca w spocie zamieścił nigdy niepublikowane elementy pierwotnego klipu promującego wiosenną ramówkę 2022 roku (Telewizja Polska w wyniku napadu Rosji na Ukrainę zrealizowała nową wersję spotu), m.in. w towarzystwie gospodarzy „Pytania na śniadanie” występuje Robert El Gendy, który od kilku miesięcy nie prowadzi śniadaniowego magazynu.

Pojawia się w nim także Arkadiusz Janiczek, który wcielał się w jedną z najważniejszych ról w nadawanym wiosną ub.r. serialu „Stulecie winnych 4”.

Premiera podczas konferencji ramówkowej

Oficjalna premiera spotu odbyła się w czwartek, 16 lutego 2022 roku około godz. 14.00 - podczas konferencji prezentującej jesienną ramówkę Telewizji Polskiej.

Spot emituje już Polsat, w przyszłym tygodniu premiera klipu TVN

Telewizja Polska jako drugi duży nadawca rozpoczęła emisję wizerunkowego spotu wiosennej ramówki. Od 2 lutego klip pokazuje Polsat.

Z kolei od przyszłego tygodnia wizerunkowy spot zacznie pokazywać TVN.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 8,67 proc., a TVP2 - 7,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Kammel, Tomson i Baron oraz Nowakowska w spocie wiosennej ramówki TVP (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mściciel
Wszystkie szmaaty z reżimówki, kto tam występuje tego ja nie szanuję.
0 0
odpowiedź