SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Specjalny program „Strefa gwiazd” na Polsat SuperHit Festiwal 2022

Telewizja Polsat w najbliższy piątek i sobotę od godz. 9.00 emitować będzie specjalny program „Strefa gwiazd”, w którym pojawią się gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2022.

Krzysztof Ibisz, jeden z prowadzących program „Strefa gwiazd”; fot. Polsat Article

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, w programie zaprezentują się m.in. Gromee, T.Love, Daria, Ralph Kaminski, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Kwiat Jabłoni i Michał Wiśniewski.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Artyści w ramach audycji będą m.in. rozmawiać o kulisach swojej pracy, a także przygotowaniach do Polsat SuperHit Festiwal 2022. Widzowie zobaczą także przegląd prasy w wykonaniu Damiana Glinki z serwisu Pomponik.pl.

Gwiazdy będą również do dyspozycji w plenerze dla swoich fanów - w specjalnej strefie na plaży, zaraz przy sopockim molo.

Z naszych informacji wynika, że „Strefę gwiazd” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 w najbliższy weekend w Polsacie

Telewizja Polsat siódmą edycję Polsat SuperHit Festiwal zorganizuje w okresie od 20 do 22 maja br. w Operze Leśnej w Sopocie. Przez wszystkie trzy dni transmisja z imprezy w Polsacie będzie się rozpoczynać o godz. 20.00.

Podobnie jak w latach poprzednich, na pierwszy i drugi dzień Polsat SuperHit Festiwalu zaplanowano występy piosenkarzy, a trzeciego dnia na scenie pojawią się kabaretony.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 poprowadzą m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor.

I dzień: Jubileusze T.Love i LemON oraz „Koncert platynowy”

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbędą się dwa jubileuszowe koncerty. Pierwszy z nich poświęcony będzie 30-leciu albumu „King”, który wydał T.Love. Drugi jubileusz to 10-lecie grupy LemON.

Tego samego dnia zaplanowany został również „Koncert platynowy”, w którym zaśpiewają artyści, których albumy i single osiągnęły status platynowej i/lub diamentowej płyty. Będą to: Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni i Kaśka Sochacka.

Wspólnie z widzami Polsatu w specjalnej zbiórce Fundacji Polsat nadawca wesprze znajdujące się w trudnej sytuacji ukraińskie dzieci. W tej części wieczoru wystąpią: zespół Enej w utworze „Brat za brata” nagranym oryginalnie z ukraińskim zespołem Kozak System, Kamil Bednarek w duecie z Daną Vynnytską, a także Maciej Maleńczuk.

II dzień: jubileusz Dody i „Radiowy przebój roku”

Drugiego dnia odbędzie się koncert „Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!” z okazji 20-lecia artystki na scenie.

W sobotę po raz pierwszy na sopockiej scenie zaprezentuje się Ralph Kaminski. Widzowie zobaczą również koncert „Radiowy przebój roku”, a w nim wykonawców najchętniej słuchanych i odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych. Będą to m.in.: Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata Kozidrak i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł i bryska.

III dzień: „Sopocki hit kabaretowy”

Tradycyjnie ostatniego dnia Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się „Sopocki hit kabaretowy”. W tym roku wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2, Jerzy Kryszak i Robert Korólczyk.

Partnerami Polsat SuperHit Festiwal 2022 są Miasto Sopot, Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Opera Leśna, Albert Production i Związek Producentów Audio-Video. Partnerem flotowym jest Grupa Zdunek, a patronami medialnymi - Interia, Radio ZET i TikTok.

Polsat SuperHit Festiwal odbywa się co roku (pomijając 2020 rok), począwszy od 2015 roku (zastępując Sopot TOPtrendy Festiwal). Ostatnią edycję koncertów Polsat transmitował w okresie od 25 do 26 czerwca ub.r. Muzyczna impreza przyciągnęła przed ekrany średnio 1,85 mln widzów, co przełożyło się na 17,95 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 17,79 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 17,70 proc. w grupie 16-59.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 8,19 proc.

Dołącz do dyskusji: Specjalny program „Strefa gwiazd” na Polsat SuperHit Festiwal 2022

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pawellaska
czemu tak wczesnie
6 4
odpowiedź
User
Helmut Klopp
czemu tak wczesnie


Bo rano jeszcze wszyscy nie za mocno napici.
8 4
odpowiedź