SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sukces Dnia Otwartego Polskiego Radia

Ponad 14 tys. osób bawiło się z PR

Ponad 4 tys. osób zwiedziło siedzibę Polskiego Radia S.A. przy al. Niepodległości, 3 tys. siedzibę Trójkę, a 10 tys. osób bawiło się przez cały dzień w Studiu Plenerowym przed siedzibą PR S.A. Specjalnie na ten dzień słuchacze zjechali się z całej Polski.

Ze względu na ogromne zainteresowanie radiem "od kuchni" przedłużyliśmy czas zwiedzania do godziny 21.00 umożliwiając w ten sposób zwiedzanie wszystkim zainteresowanym. O tej porze skończyła się także cześć artystyczna zorganizowana w Studiu Plenerowym przed siedzibą PR SA.

Słuchacze mogli zobaczyć jak przygotowuje się wiadomości, wziąć udział w audycjach na żywo i słuchowisku radiowym "Pinokio". Zapoznać się ze zbiorami archiwalnymi Polskiego Radia, Mogli też nagrać swój głos, spotkać się z Prezesem Polskiego Radia Andrzejem Siezieniewskim oraz dziennikarzami, m.in.: Tadeuszem Sznukiem, Zygmuntem Chajzerem, Martą Kileczyk, Marią Szabłowską, Pawłem Sztompke, Romanem Czejarkiem, Zbigniewem Krajewskim, Wiesławem Molakiem, Romualdem Jakubowskim, Janiną Jankowską, Ireną Piłatowską, rodziną "Matysiaków" i "W Jezioranach".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces Dnia Otwartego Polskiego Radia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl