SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Super Media dla Konfederacji Pracodawców Polskich

Super Media zakończyła prace nad firmową witryną dla Konfederacji Pracodawców Polskich.

Nowo powstały serwis www.kpp.org.pl jest źródłem użytecznych informacji z dziedziny prawa, przedsiębiorczości, ustawodawstwa dla pracodawców. Ma on między innymi służyć pomocą członkom Konfederacji Polskich Pracodawców, którzy mogą skorzystać z poszerzonych zasobów serwisu, dostępnych tylko dla upoważnionych użytkowników za pomocą haseł w dziale "Informacje dla Członków". Ponadto wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z prenumeraty newslettera. Jest to również forum, na którym mogą prezentować swoje opinie członkowie KPP.

Super Media jest również autorem serwisu www.kongres.sm.pl, który w całości poświęcony jest Kongresowi "Pracodawca Polski w 2004 roku". Głównym celem Kongresu jest dokonanie szeregu analiz i rekomendacji na temat stopnia przygotowań polskich przedsiębiorstw do wejścia w struktury Unii Europejskiej oraz identyfikacja potencjalnych barier i trudności, z którymi się spotkają w pierwszych latach członkostwa. W trakcie trwania Kongresu, który zakończy się w grudniu, będą odbywać się w całej Polsce spotkania i sesje, na których poruszane będą problemy z jakimi spotykają się pracodawcy.

Celem serwisu jest informowanie o wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z Kongresem. Ponadto serwis ten jest forum informacyjnym rzecznika Kongresu, prezentowane są w nim również relacje z innych mediów radia czy prasy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Super Media dla Konfederacji Pracodawców Polskich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl