SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Super Media dla Konfederacji Pracodawców Polskich

Super Media zakończyła prace nad firmową witryną dla Konfederacji Pracodawców Polskich.

Nowo powstały serwis www.kpp.org.pl jest źródłem użytecznych informacji z dziedziny prawa, przedsiębiorczości, ustawodawstwa dla pracodawców. Ma on między innymi służyć pomocą członkom Konfederacji Polskich Pracodawców, którzy mogą skorzystać z poszerzonych zasobów serwisu, dostępnych tylko dla upoważnionych użytkowników za pomocą haseł w dziale "Informacje dla Członków". Ponadto wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z prenumeraty newslettera. Jest to również forum, na którym mogą prezentować swoje opinie członkowie KPP.

Super Media jest również autorem serwisu www.kongres.sm.pl, który w całości poświęcony jest Kongresowi "Pracodawca Polski w 2004 roku". Głównym celem Kongresu jest dokonanie szeregu analiz i rekomendacji na temat stopnia przygotowań polskich przedsiębiorstw do wejścia w struktury Unii Europejskiej oraz identyfikacja potencjalnych barier i trudności, z którymi się spotkają w pierwszych latach członkostwa. W trakcie trwania Kongresu, który zakończy się w grudniu, będą odbywać się w całej Polsce spotkania i sesje, na których poruszane będą problemy z jakimi spotykają się pracodawcy.

Celem serwisu jest informowanie o wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z Kongresem. Ponadto serwis ten jest forum informacyjnym rzecznika Kongresu, prezentowane są w nim również relacje z innych mediów radia czy prasy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Super Media dla Konfederacji Pracodawców Polskich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl