Superbet oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich

Firma bukmacherska Superbet została nowym oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji skoczków narciarskich. Umowę z Polskim Związkiem Narciarskim podpisano na dwa lata.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

- Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać skoki narciarskie - sport, w którym Polacy od lat odnoszą międzynarodowe sukcesy. Wierzymy, że poprzez nawiązaną współpracę przyczynimy się do osiągania kolejnych, niemniej spektakularnych. Obecny dwuletni kontrakt z PZN jest wejściem Superbet w inne dyscypliny niż piłka nożna. Stale rozwijamy swoją działalność, a co za tym idzie, nasze coraz większe zaangażowanie w sport - komentuje Adam Lamentowicz, prezes zarządu Superbet.

Umowa sponsoringowa, zawarta za pośrednictwem SportFive, na okres do 31 lipca 2024 roku. Kontrakt przewiduje m.in. ekspozycję marki na imprezach organizowanych przez PZN oraz przeprowadzania niestandardowych aktywności dla kibiców podczas Mistrzostw Polski w skokach.Wśród tych aktywizacji znajduje się m.in. przygotowany razem z SportFive kalendarz digitalowy, który już wkrótce pojawi się na stronie PZN. Oprócz standardowych informacji o turnieju, znajdą się tam również ciekawostki na temat lokalizacji zawodów.

- Objęcie przez Adama Małysza stanowiska prezesa PZN przyczyniło się do naszej decyzji o szczególnym wspieraniu reprezentacji. Skoki, m.in. dzięki niemu, stały się w Polsce drugim sportem narodowym, obok piłki nożnej. Wierzymy w profesjonalizm Adama Małysza i chcemy iść z nim ramię w ramię. Rośniemy z najlepszymi  - dodaje Adam Lamentowicz.

Marka Superbet od lat związana jest ze światem polskiego sportu - współpracuje z piłkarzami (m.in. Jerzym Dudkiem, Sławomirem Peszko) czy gwiazdami rodzimej sceny MMA (Jan Błachowicz). Bukmacher dotychczas wspierał także takie kluby, jak Górnik Zabrze, Polonia Bytom, GKS Tychy czy Ruch Chorzów. Fundacja Superbet to również organizator turnieju szachowego Superbet Rapid & Blitz Poland, w którym zwyciężył polski mistrz, Jan-Krzysztof Duda2.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Marta Kroplewska przeszła ze Starcomu do McCann Poland

Marta Kroplewska przeszła ze Starcomu do McCann Poland

Różne oblicza męskości w nowej akcji serwisu Otodom

Różne oblicza męskości w nowej akcji serwisu Otodom

Marta Wojtaś wzmacnia zespół Good One PR

Marta Wojtaś wzmacnia zespół Good One PR

Polscy ministrowie kontra Elon Musk. Chodzi o dyskryminację polskich użytkowników Starlinka

Polscy ministrowie kontra Elon Musk. Chodzi o dyskryminację polskich użytkowników Starlinka

Adrian Meronk nowym ambasadorem marki Audi w Polsce

Adrian Meronk nowym ambasadorem marki Audi w Polsce

Rymanowski broni się po głośnym wywiadzie z prof. Cichosz. "To mi przypomina cenzurę"

Rymanowski broni się po głośnym wywiadzie z prof. Cichosz. "To mi przypomina cenzurę"