SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady personalne w Polsat News i Wydarzenia 24

Zmiany w kanałach informacyjnych Polsatu. Szymon Zaworski dołączył do grona prowadzących serwisy sportowe w stacji Wydarzenia 24, Łukasz Dubaniewicz jest teraz reporterem Polsat News w Lublinie, zaś Katarzyna Niećko została reporterką kanału w Warszawie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Studio Polsat News (fot. Polsat/Studio69)Article

Szymon Zaworski do Telewizji Polsat dołączył w 2011 r., by pracować w Polsacie Sport, potem był reporterem Polsat News w Gdańsku. W 2017 r. wrócił w roli reportera Polsatu Sport. Teraz na antenie Wydarzeń 24 dziennikarz zaczął prezentować serwisy sportowe.

W tej roli Zaworski zastąpił Łukasza Dubaniewicza, który został reporterem Polsat News w Lublinie. Dziennikarz związany z redakcją newsową Polsatu jest od kilkunastu lat. Zaczynał od pracy właśnie w roli reportera w Lublinie, potem przygotowywał relacje reporterskie z Warszawy, a potem prowadził serwisy informacyjne w Polsat News, by we wrześniu 2021 r. dołączyć do Wydarzeń 24. 

Katarzyna Niećko, która od 2016 r. była reporterką Polsat News  w Lublinie, została teraz reporterką stacji w Warszawie.

Z danych Nielsena wynika, że w lipcu br. średni udział Polsat News wyniósł 1,70 proc., a stacji Wydarzenia 24 - 0,79 proc. 

Dołącz do dyskusji: Roszady personalne w Polsat News i Wydarzenia 24

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
Stare dobre logo ze strzałką. Czemu go już nie ma.
odpowiedź
User
Twoje imię
Stare dobre logo ze strzałką. Czemu go już nie ma.
150 kciuków na "nie"!?! pierwszy raz coś takiego tutaj widzę
odpowiedź
User
Redaktorek
Od samego mieszania łyżką, herbata nie robi się słodsza. Wysłaliby takiego Kokosa do Lublina albo na Ukrainę, to może coś by dało, a tak....
odpowiedź