SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

MRPiPS wybrało T-Mobile do budowy sieci łączącej urzędy pracy. Budżet to prawie 8 mld zł

T-Mobile Polska zwyciężył w organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przetargu na budowę sieci łączącej ze sobą 533 urzędy pracy w całej Polsce oraz zapewnienie im dostępu do internetu przez 3 lata, z wykorzystaniem infrastruktury światłowodowej oraz łączy bezprzewodowych.

Article

Na potrzeby realizacji zwycięskiej oferty, opiewającej na kwotę 7,943 mln zł, T‑Mobile Polska wybuduje niemal 1000 kilometrów łączy światłowodowych.

Wymagania jakościowe postawione przez ministerstwo w warunkach zamówienia obejmowały najwyższe standardy dotyczące niezawodności działania połączenia zagwarantowane umowami SLA, czas reakcji na zgłoszenie do 30 minut, a także gwarantowaną przepustowość łączy w wysokości 100% dostarczonego pasma.

Sieć zostanie także objęta ochroną przed atakami DDoS oraz monitoringiem zagrożeń. Nad ich działaniem czuwać będzie centrum bezpieczeństwa działające 24 godziny na dobę.

Wśród kontraktów realizowanych przez T-Mobile Polska na rzecz odbiorców publicznych są także: obejmujący usługi telekomunikacyjne dla 168 jednostek administracji państwowej w ramach kontraktu dla Centrum Obsługi Administracji Rządowej, zapewnienie transmisji danych oraz kolokacji dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz dostarczenie usług telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usług cyberbezpieczeństwa dla Najwyższej Izby Kontroli.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MRPiPS wybrało T-Mobile do budowy sieci łączącej urzędy pracy. Budżet to prawie 8 mld zł

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
To nie ma już polskich firm? Serio wszystko muszą u nas robić Niemcy? To może zostańmy kolejnym landem pracujących za najniższą stawkę w UE biedaków.
odpowiedź
User
Ham
To nie ma już polskich firm? Serio wszystko muszą u nas robić Niemcy? To może zostańmy kolejnym landem pracujących za najniższą stawkę w UE biedaków.
Hah lepiej Polkomtel który wyprowadzi podatki na Cypr, a kontrakt pozwoli kupić Solorzowi na kolejny jacht? Orient Panie Janie Panie Janie, imie zoobowiązuje
odpowiedź