SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Tajemnice Świata" od dwustu tygodni

W sobotę, 20 listopada ukaże się dwusetne wydanie "Tajemnic Świata" , popularnego wśród czytelników, popularno-naukowego dodatku do "Super Expressu"

"Tajemnice świata" są przygotowywane dla wszystkich, którzy zachowali ciekawość świata i których świat fascynuje. Tematyka dodatku jest dobierana w ten sposób aby zainteresować zarówno dorosłych czytelników, jak i ich dzieci, które mogą zawartą w nich wiedzę wykorzystać na zajęciach szkolnych. "Tajemnice świata" pokazują piękno naszej planety w wielu wymiarach. Prezentują również wydarzenia tajemnicze, sensacyjne i zagadkowe.

"Tajemnice świata" są jak dotychczas, czwartym sobotnim produktem "Super Expressu", wydawanym od 6 stycznia 2001 roku. Poprzednio (koniec 1999 roku) ukazało się 10 wydań pt. "Koniec Millennium", poświęconych największym wydarzeniom historycznym mijającego stulecia, a w roku 2000 cykl pod nazwą " Nasz wiek XX" (20 wydań) oraz "Koniec wieku" (10 wydań).

Z okazji dwusetnego wydania "Tajemnic Świata" redakcja przygotowała dla wiernych czytelników nie lada atrakcję - wielki spis treści wszystkich dwustu numerów, z podziałem tematycznym. Dodatkowo w numerze znajdzie się siedem specjalnych konkursów, w których czytelnicy będą mogli wygrać łącznie 200 książek ufundowanych przez redakcję.

Dwusetne wydanie dodatku wspiera kampania reklamowa w radiu, telewizji oraz działania autopromocyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Tajemnice Świata" od dwustu tygodni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl