Polsat zawiesił „Taniec z Gwiazdami”, wznowi go jesienią. „W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo”

Telewizja Polsat poinformowała o zawieszeniu show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nowe odcinki programu z udziałem obecnych uczestników widzowie zobaczą jesienią.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Polsat zawiesił „Taniec z Gwiazdami”, wznowi go jesienią. „W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo”

W piątek, 13 marca 2020 roku Telewizja Polsat pokazała drugi odcinek programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Taneczny show - tak jak zapowiadano - realizowany był bez udziału publiczności.

Pod koniec piątkowego odcinka programu prowadzący Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna poinformowali, że nadawca zawiesił obecną edycję show. - Wstrzymujemy 11. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników programu, a także osób przy nim pracujących - informuje Telewizja Polsat.

Nowe odcinki widowiska Polsat pokaże w jesiennej ramówce. Mają się w nim pojawić wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w obecnej edycji show.

W jedenastej edycji show Polsatu udział biorą następujące gwiazdy: Milena Rostkowska-Galant, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Bogdan Kalus, Julia Wieniawa, Anna Karwan, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Edyta Zając i Sylwia Lipka.

grafika

Gospodarzami show są wspominani już wyżej Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a w jury zasiadają: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/tvn24-bez-gosci-w-studiu-w-warszawie-w-polsat-news-wszystko-o-koronawirusie,7170735208720001a ##

„Dancing with the stars 11” z najsłabszym debiutem w historii

Średnia oglądalność pierwszego odcinka jedenastej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wyniosła 1,89 mln osób. Przełożyło się to na 13,25 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 9,58 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 10,39 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Było to zdecydowanie najsłabsze otwarcie nowego sezonu tanecznego widowiska w historii. Dla porównania, debiut 10. edycji śledziło 2,13 mln widzów (15,37 proc. udziału w 4+), a w przypadku 9. edycji było to 3,05 mln (20,57 proc.).

grafika

Średnia oglądalność premierowych odcinków całej dziesiątej edycji show (emisja w okresie od 13 września do 22 listopada ub.r. ) wyniosła 2,24 mln widzów, co przełożyło się na 15,63 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 10,88 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,49 proc. w grupie 16-59.

Stacja w czasie nadawania show była zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego w 4+. Wpływy z reklam wyniosły 32,41 mln zł.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/tylko-jeden-taniec-z-gwiazdami-i-seriale-polsatu-w-ipla,7170737938499713a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Operatorzy IPTV dodają nowe kanały pokazujące na żywo polskie kurorty i miasta

Operatorzy IPTV dodają nowe kanały pokazujące na żywo polskie kurorty i miasta

PR Calling z własną marką Nagrywki

PR Calling z własną marką Nagrywki

Instagram uruchamia Reels na telewizorach. Nowa aplikacja na Amazon Fire TV

Instagram uruchamia Reels na telewizorach. Nowa aplikacja na Amazon Fire TV

Polska Press Grupa w projekcie Obywatel Bielik. Udostępni dane

Polska Press Grupa w projekcie Obywatel Bielik. Udostępni dane

Rift Legends po pierwszym roku działalności. Wyjątkowe możliwości reklamowe w polskim esporcie
Materiał reklamowy

Rift Legends po pierwszym roku działalności. Wyjątkowe możliwości reklamowe w polskim esporcie

Republika odkrywa gwiazdy "Wystrzałowego sylwestra". Kto poprowadzi koncert?

Republika odkrywa gwiazdy "Wystrzałowego sylwestra". Kto poprowadzi koncert?