SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury „Tańca z gwiazdami”, powodem problemy zdrowotne

W najbliższej edycji show „Taniec z gwiazdami” w Polsacie w jury nie będzie już zasiadała Beata Tyszkiewicz. Powodem są jej problemy zdrowotne. - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” - uzasadnia aktorka. - Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte - zapewnia Nina Terentiew.

Beata Tyszkiewicz, fot. PolsatArticle

W maju ub.r. Beata Tyszkiewicz doznała zawału, przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej.

W komunikacie prasowym Polsat podkreśla, że Rinke Rooyens, producent „Tańca z Gwiazdami” jak co roku spotkał się z Beatą Tyszkiewicz i zaprosił ją osobiście do programu. Aktorka podjęła jednak decyzję o rezygnacji z udziału w show: - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” - powiedziała.

- Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać - zapewnia Rinke Rooyens.

- Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - podkreśla Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Nadawca nie podał jeszcze, kto zastąpi Tyszkiewicz w jury programu.

Beata Tyszkiewicz jest związana z „Tańcem z gwiazdami” od początku emisji programu w Polsce. Zasiadała w jury zarówno, kiedy show był emitowany w TVN w latach 2004-2011, jak i gdy pokazywał go Polsat (od wiosny 2014 roku). Nie wystąpiła jedynie w ostatniej edycji zrealizowanej przez TVN jesienią 2011 roku, w jury pojawili się wtedy Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

Pozostałymi jurorami w seriach „Tańca z gwiazdami” w Polsacie są Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Pavlović jako jedyna brała udział we wszystkich dotychczasowych edycjach programu.

Poprzednia edycja „Tańca z gwiazdami”, siódma zrealizowana przez Polsat, była emitowana wiosną ub.r. Oglądało ją średnio 2,66 mln widzów, o 230 tys. mniej niż odsłonę pokazywaną rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury „Tańca z gwiazdami”, powodem problemy zdrowotne

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michał
Życze szybkiego powrotu do zdrowia.
odpowiedź
User
koksik
dajcie kogoś fajnego i młodszego, jakąś blondynę najlepiej
odpowiedź
User
Dno
Powodem jest spadek oglądalności no i nowa "gwiazda" POPEK. Kompletne dno polsatu
odpowiedź