SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TBWA Telescope dla Fundacji

Agencja TBWA Telescowe przygotowała kreację do kampanii prowadzonej przez Fundację Przyjaciel i Fundację Dr Clown

Agencja TBWA przygotowała plakat, reklamę prasową i radiową do kampanii prowadzonej przez Fundację Przyjaciel i Fundację Dr Clown. Jej celem jest poinformowanie o akcji "Przyjaciel Pies i Dr Clown w szpitalu" polegającej na zorganizowaniu zajęć i odwiedzin wolontariuszy obu fundacji wraz z psami w szpitalach na oddziałach dziecięcych. Kampania potrwa do maja 2006 roku.
  

Akcja ma nie tylko terapeutyczne cele, ale także wprowadzenie nastroju zabawy i radości w szpitalach dziecięcych poprzez połączenie dogoterapii oraz leczenia śmiechem przy pomocy "Doktorów Clownów". Twórcy akcji zaplanowali zajęcia z wykorzystaniem psów, z którymi kontakt wyzwala aktywność dzieci i odblokowuje stłumione emocje. Akcja, która potrwa do maja 2006, początkowo prowadzona będzie w szpitalu klinicznym Akademii Medycznej w Warszawie, następnie włączone zostaną do niej szpitale z Białegostoku, Torunia, Sosnowca, Radomia, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Spot radiowy emitowany będzie w radiu RMF FM, które jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

"To już trzeci projekt realizowany przez TBWA wspólnie z Fundacją Przyjaciel. Czujemy się odpowiedzialni za prowadzone przez nas fundacje. Jest to część naszej polityki działania, która została doceniona tytułem Dobroczyńca Roku 2004 w kategorii strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy" - mówi Malina Wieczorek, Non Profit & Art Promotion Director.

Cel kampanii: poinformowanie o akcji "Przyjaciel Pies i Dr Clown w szpitalu"
Klient: Fundacja Przyjaciel, Fundacja Dr. Clown
Przedstawiciel klienta: Nina Bekasiewicz
Agencja: TBWA
Przedstawiciel agencji: Malina Wieczorek TELESCOPE
Creative director: Bartek Bartoszek, Darek Rzontkowski
Art director: Jarek Spuła
Copywriter: Tomek Zieliński
Zdjęcia: Adam Wlazły
Media: plakaty, prasa, radio
Czas trwania: maj 2005 - maj 2006

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TBWA Telescope dla Fundacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl